güzel bir cilt için en iyi yüz bakim rejimi

Cildinizde büyük bakimi dogru rutin kurmak ve peeling, düzenli temizlik yapismasini kez kolaydir ve nemlendirici program bir kusursuz, pürüzsüz bir cilt elde etmenize yardimci olabilir saglik ile parliyor ki. Her kisinin cilt benzersizdir, bu nedenle yüz bakimi rejimi gelismekte olan bazi deneme yanilma gerektirir olasiligi artacaktir. Ürünlerin farkli ne iyice bilmek ve cilt tipinize ihtiyaci, sizin kisisel cilt için tasarlanmis nihai cilt bakim plani özel olusturmaniza yardimci olabilir.

Cilt bakim ürünleri seçerken ve tedavi plani ile geliyor dikkate alinmasi gereken ilk sey cilt türüdür. Sik sik pullanma fark ederseniz, cildinizi kolayca tahris oldugunu bulmak, ya da erken kirisikliklar egilimli oldugunu hissediyorum, muhtemelen bir kuru cilt tipi var. Eger sivilce ve lekeleri, açiktir ya da sürekli koyunda parlaklik tutmak için toz için burnunuzu gerektigini fark ederseniz, yagli bir cilt tipi var. Birçok insan gibi, sivilce ve bazi alanlarda ve digerleri tahris ve pullanma olarak yag var, varsa, genellikle en bireysellestirilmis bakim gerektirir karma ciltler var.

Cilt bakimi rutin olusturacak dört ürün satin alirken cilt tipinize unutmayin. Sen günde iki kez kullanmak için bir temizleyici, birkaç kez haftada, gerektiginde kullanmak için bir nemlendirici ve haftalik kullanim için bir yogun tedavi kullanmak için peeling gerekir. Temizleyici kir, makyaj ve fazla yagi silin gerekir, ve takunya gözeneklerinizi ücretsiz devam edecektir. Peeling uzakta sima bulut olabilir ölü deri hücreleri siyrilmis olacak ve peeling cildinizi genç ve canli görünümlü tutmaya yardimci olacaktir. Bir ipeksi dokusu ve taze, nemli bir görünüm saglamak, böylece nemlendirici kuruluk, kizariklik ve tahris ele alinacak. Yogun tedavi, en büyük cilt sorunu ele alinacak bir ticari ya da ev yapimi maske olmalidir.

Sizin temizleyici için, alkol ya da diger potansiyel kurutma ajanlardan ücretsiz bir ürün aramak ve mümkün olan en nazik ürün seçin. Bu onu esnek tutmak dogal yaglar yüzünü seritler o kadar güçlü asiri yag kesmek için yeterince güçlü, ama olmamalidir. Sizin peeling özellikle yüz cilt, vücut üzerinde en hassas cilt, bu nedenle kese yapmaya çalismayin için tasarlanmis olmalidir yüzünüzde çifte görev yapar. Seçtiginiz nemlendirici Cildinizi temiz tutmak için olmayan comedogenic olmali ve maksimum etkinligi için su bazli olmalidir. Eger kizariklik veya kuruluk fark sadece zaman nemlendirici kullanin. Kuru cilde sahip insanlar için bu her temizlik sonra ince bir tabaka uygulanmasi anlamina gelebilir, ama digerleri için zaman zaman leke tedavileri anlamina gelebilir. Senin cilt sorunlari için bir lüks, derin delici çözüm için haftada bir kez maske tedavi kullanin. Eger baskin cilt sorun akne, kuruluk veya görünür kirisikliklar olup olmadigini bu nedenle, günes altinda herhangi bir sorun için bir maske tarifi veya önceden karistirilmis ürün bulabilirsiniz, ya da cildinizin iyi durumda ama besin bir infüzyon kullanabilirsiniz, sen olacak cildiniz için bir tedavi ideal bir bulmak mümkün.