Evde spa olusturmak için en kolay yolu

Spa stres azaltma için en iyi seçenektir. Dogal olarak, insanlar genellikle kendilerini yenilemek için spa ziyaret edin. Ama her biri olarak sansli degildir. Digerleri spa butik ziyaret etmek için para gerekli yok iken birkaç vaktim yok.

Bu görünüste talihsiz insanlar için, evde spa yapmak için iyi bir fikir olacaktir. Hayir, bu bir saka degil. Aslinda sag evinizde spa olusturmak oldukça olasi bir seçenektir. Yapmak için bütün bir ihtiyaci bazi ayrintilar dikkat çekmek için oldugunu. Ve avantaj manifoldu oldugunu. O istedigi zaman her seyden önce, bir tadini çikarabilirsiniz. Ayni zamanda, o da daha uygun fiyatli.

Bir ev spa Ilk kriter bir küvet oldugunu. Bu amaçla bir plastik legen ve diger ürünleri kullanabilirsiniz. Ancak, bir sey kesin oldugunu, temiz ve konforlu bir size sonuna kadar spa keyfini böylece olmasi gerekir. Bir kez bir sonraki adim spa ürünleri toplamak olacaktir, ki var.

Havlu ve tuvalet bezi basinda hemen yaninda olacak. Bu havlu kabarik ve büyük olmasi gerektigini dikkat çekmek gerekir. Mümkün olan en iyi sekilde spa yasam tarzi zevk istiyorsaniz, bunlarin en az birkaç olmasi esastir. Havlu temizlenmis ve sabun ve kokulari iyi markalar ile kurutulmalidir. Bu onlara biraz daha cazibe katacak.

Mükemmel bir spa için baska bir aksesuar bornoz oldugunu. Iyi terlik bir çift de etkisini artiracaktir. Vücut ve banyo hatirla spa iki temel yönleri vardir ve bu açidan hem de dikkat çekmek için, bu nedenle kesinlikle gereklidir. Tam tema seçerek, spa deneyimi etkisini arttirmak için çok önemlidir.

Sen tam size spa ne istediginizi karar vermek zorunda. Bu enerji ruh hali ya da rahatlatici birini seçebilirsiniz. Bir kez bu üzerine karar, bunun için mükemmel bir ortam yapmak için çalismak zorunda. Müzik, renk, isik – her sey tema ile uygun olmalidir. Ayrica etkisini en üst düzeye çikarmak için aromaterapi kullanabilirsiniz. Farkli kokulari ile piyasada mumlar vardir. Burada yine bir orada spa göre seçmelisiniz.

Simdi spa düsünebilirsiniz. Bu magaza yardim almak ya da ev ilaçlari da güvenebilirsiniz. Ürünleri olusturduktan sonra, güzel görünümlü tencere tutmak ve kolayca erisilebilen böyle bir alanda koyun. Dogal yaglar spa çok önemli unsurlaridir. Temaya göre yag seçin.

Simdi, bu saf lüks simartmak için zamani. Bu nedenle, her zaman zevk için elinde en az 20 dakika tutun. Her zaman yatistirici etkisi en üst düzeye çikarmak için bazi ürünler ekleyebilirsiniz. Yavas yavas, atmosfer vücudunuzdaki damla olacaktir ve spa egzotizm hissedebiliyorum.

Ragmen evde yapilan, spa en iyi olmak için uzman tavsiyeleri gerekiyor. MySpaShop.com kadar popüler hale geldi nedeni budur. Kimberley Matheson Shedrick tarafindan kurulan, site spa ürünleri genis bir yelpazede ve evde spa olusturmak için bazi yaratici öneriler sunmaktadir.