etkili aging cilt tedavi hakkindaki gerçegi

Sunu kabul edelim ki. Uzmanlar her zaman aging cilt tedavisi için gerekli adimlari üzerinde ayni fikirde degilim. Farkli görüsler her Okuma kafa karistirici olabilir. Ne okuyacak hakkinda burada bilime dayali öneriler vardir. Bunlar mantikli ve bilimsel çalismalarda etkili kanitlanmistir. Ayrica bir anlami yok bazi seyleri ilgi ve etkisiz kanitlanmistir olabilir. Bu baslayalim.

el açti makineleri

En sevdiginiz magazada veya TV’de görmüs olabilirsiniz. Birkaç yüz dolara mal. Iddialari artan kolajen üretimini ve daha az kirisiklik derinligi içerir. Iddialar saglik özellikle bazi yaralar, kemoterapi neden ülserler için kizilötesi isik kullanimi dayanmaktadir.

Dört ila alti hafta boyunca sekilde kullanildiginda Good Housekeeping Arastirma Enstitüsü tarafindan yapilan arastirmalara göre, el cihazlarin kullanimi, kirisiklik veya ince çizgileri azaltmaz. Bazi dermatologlar ve kozmetik cerrahlar tarafindan kullanilan bile versiyonlari çesitli sonuçlar saglar. Bazi kadinlar muhtemelen cildinizin sagligi ve görünümü için iyi olamazdi agrili yaniklar, bildirdin.

kolajen ve elastin kremler

Karsi kolajen ve elastin üzerinde kremler genellikle aging cilt tedavisi için tesvik edilmektedir. Ama, onlar yararli olduguna dair hiçbir kanit yoktur.

Estetik cerrahlar deri altinda dokusunun yag tabakasi içine derin olarak kolajen, elastin, hyaluronik asit veya diger dolgu maddeleri enjekte edilir. Amaci kirisikliklari ve ince çizgileri uzanan tabakasi, tombul etmektir.

Topikal olarak uygulandiginda, kolajen, elastin ve hyaluronik asit, deri dis katmanlari nüfuz olmayacaktir. Yani, gerçek bir amaca hizmet. Bu reklam hile olarak dahil düsünebilirsiniz. Bunun için düsmez.

ne isleri

Aging cilt tedavisi için en iyi ne çalisir? Arastirma ekipleri nemlendiriciler ve farkli topikal uygulanan kremler bakarak edilmistir. Burada özel malzemelerle gördügüm sonuçlari bazilaridir.

1. Fonksiyonel Keratin-aktif bir protein kompleksi, kullanim 18 gün sonra% 40’in üzerinde sikiligini artirir
2. Koenzim Q10-bir antioksidan, kullanim alti hafta sonra yaklasik% 30 oraninda kirisikliklari azaltir
3. Wakame yosun özleri-bir yosun tür, kullanim bes gün sonra% 52 oraninda cildin hyaluronik asit ayirir enzimatik aktivitesini inhibe

Bazi arastirma ekipleri besin takviyesi olan etkisi degerlendirilmistir. Bunlar 3-6 ay sonra, cildin yapisi ve sikilikta bir iyilesme gördük. Aging cilt tedavisi için beslenme takviyeleri yarari bir kisinin diyet su anda ne kadar iyi veya kötü bagli olarak degisir.

Yararli olabilir takviyeleri bazi balik yagi ve yesil çay katesinler omega-3 yag asitleri içerir. En son çalismalar da önlemek için belirli gidalar oldugunu göstermistir.

Seker, un, patates cipsi ve abur cubur dahil basit karbonhidrat, kirisiklik ve vücutta yaslanma katkida moleküllerin üretimini tesvik. Meyve, sebze ve tam tahillar dahil diger taraftan kompleks karbonhidratlar,,, antioksidanlar bu karsi serbest radikallerin saglar.

Saglikli bir öneri gibi görünüyor eger aging cilt tedavisi hakkinda uzman önerileri okudugunuzda, kendinize sorun. Bir sonuç olarak bakmak ve daha iyi hissedeceksiniz.

Eger yaslanma cilt tedavisinde kullanilan az bilinen ancak klinik olarak test edilmis dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz, bugün benim web sitesini ziyaret edin.