en son lazer isigi dis beyazlatma sistemi

Dis beyazlatma dis beyazlatma denir zaman zaman oldugunu. Onlarin beyazlik ifsa etmek ya da parlaklik ya da parlaklik geri getirmek için dislerinizi kapali lekeleri kaldirma sürecini ifade eder. Normal olarak, dis beyazlatma islemi agarticilar ya da karbamid peroksit ve hidrojen peroksit gibi oksidasyon için olan kimyasallarin kullanimini gerektirir.

Bu iki bilinen dis beyazlaticilar dikkatli dis sabit-to-kaldirmak lekeleri ortadan kaldirarak, dislerinizin daha derin katmanlari içine alabilirsiniz. Renk sertlik bagli olarak, süreç beyazlatma dis beyazlatma veya dis pek çok kisi gülümsüyor göstereyim kendini bilinçli months.So sürebilir. Parlak gülümsüyor genellikle yas, kahve veya çay nedeniyle son bir animsama olur. Ancak, inci beyazi geri getirmek için uygun teknikler bugün beyazlatma birçok dis vardir.

Dislerinizi çok daha beyaz almiyorsaniz zaman hayal kirikligina alamadim. Bunun ise yaradigini bir garanti, bir yaralanma renkli var özellikle gri dis veya disler vardir, onlar iyi beyazlatma degildir. Ama sari disler ya da sigara, alkol, yiyecek veya kahve ile ve dis boyu ile birlikte boyanmis oldu disler için iyi sonuçlar bekleyebilirsiniz, dis rengi bir genç gülümseme temel belirleyicisi biridir. Simdi insanlar bir süre daha devam edecek bu patlama beyazlatma Yakinlastirma dis gibi görünüyor bu yüzden kirisikliklari mücadele için uygun maliyetli bir çözüm olarak Botox dönüyor gibi, kendi belirgin yil geri çevirmek beyazlatma dis bakmak basliyor! Burada beyaz, parlak bir gülümseme tadini çikarmak isteyen kisi için pek çok seçenek vardir.

Lazer dis beyazlatma son yillarda popülaritesi artmis bir seçenektir. En popüler seçeneklerden biri dokuz tonlari hafif kadar dislerinizi yapabilirsiniz prosedürü, Beyazlatma Zoom Dis oldugunu. Lazer dis beyazlatma parlak bir gülümseme verebilir, ancak oldukça yüksek bir fiyat etiketi bekliyoruz. Bu islem ayni zamanda sürer ve piyasada bulunan pek çok farkli seçenek ile hiç merak müsteriler en iyi sonuçlari ve tedavi beyazlatma sürecek ne dis verecek ne karisik olabilir oldugunu beyazlatma oldukça zaman consuming.Zoom dis olabilir hayallerindeki parlak beyaz gülümseme korumak için zaman en uzun miktari.

Mavi isik sasirtici sonuçlar ile tanitildi oldugu gibi bir lazer isigi ve dis beyazlatma sanayi kullanarak dis beyazlatma son üç yilda bazi büyük teknolojik degisiklikler gördü. Tedavi lekeleri ama sadece bir saat alarak smile.Everybody süt beyaz disleriyle dogan bir parlak beyaz arayan tüketiciler için en büyük avantajdir olacaktir Sadece. Ama, çünkü yeme aliskanliklari ve içme, lekeli alir. Çay, kahve ya da kirmizi sarap içme, boyama malzemelerin yani sira sigara içilmeyen içeren gidalar yeme dis lekeli alma baslica nedenleridir. Gülen herhangi bir kisi için çok önemlidir. Bu o kisinin size uygun zaman herkes ilk fark ederdi ki gülümseme. Lekeli disler olan bir kisi gülerken dis ortaya çikarmak için bu utanç verici bulabilirsiniz. Beyaz, parlak bir gülümseme çok güzel görünüyor ve insanlar ile iliskilerinde daha emin kilar. Digerleri karsilarken daha rahat ve güvende hissedeceksiniz gibi dis beyazlatma, bu tür insanlar için çok iyi bir seçenek olacaktir. Dis beyazlatma için artik pek çok yöntem vardir. Ancak, profesyonel olmayan veya klinik olarak kanitlanmamis islemleri için gitmek gerekir. Bu prosedürler güvensiz olabilir ve tatmin edici sonuçlar üretecektir.