boston ortak ayak bir ayak dostu pedikür için ipuçlari

Düzenli pedikür düzenli ayak bakimi rutin bir rahatlatici ve keyifli bir parçasi olabilir ve Boston fantastik salonlarinda hiçbir sikintisi yoktur. Ayak bakimi ragmen, ciddi bir istir. Eger Boston ayak bakim salonuna gitmeden önce Yani, ayak sagligini korumak için unutulmamasi gereken birkaç önemli sey var.

1. Kendi araçlari ve dosyalari getirin. Birçok Boston ayak bakim salonlari her müsteri için araçlarin yeni bir dizi kullanmak, ancak salon politikasinin emin degilseniz, kendi getirmek.

2. Eger havzasinda yeni bir astar kullanmak mümkün olmadikça ayaklarinizi islatin yok. Havzalarinin yanlis temizleme plantar sigiller de dahil olmak üzere, bakteri, mantar ve viral enfeksiyonlar, yayilmasini neden olabilir.

3. Düz genelinde ayak tirnaklarini kesmek ve biraz keskin kenarlari dosya tirnak teknisyeni isteyin. Düz kenarlari bir batik ayak için sansini azaltacaktir.

4. Açik renkler seçin veya formaldehit olmadan lehçe. Formaldehit içeren Koyu cilalar ve formüller çivi sararma neden olabilir. Formaldehit ayrica çivi kurutma ve çivi zaman içinde zayif ve kirilgan hale gelmesine neden olabilir.

5. Bir hafta kadar ay her çift için çivi cilasiz ve havaya açik birakin. Zamanla, oje tirnak kirilgan ve kirilmaya karsi duyarli birakabilirsiniz. Lehçe olmadan hizli bir tutkunu yerine göre bir süre içinde onlara bir mola vererek hasari en aza indirmek yardimci olabilir.

6. Ayak tirnaklarinda etrafinda tirnak etlerini sadece hafifçe kesmek asla geri itti olmalidir. Makasi veya makas ile de, kesme Her türlü enfeksiyon neden olabilir.

7. Derhal bir ayak hastaliklari uzmani Çagri:

• Eger bir batik ayak oldugunu saniyorum;
• Sizin ayak kalin ya da renksiz hale;
• Sen soyma veya ayaklari üzerinde kasinti fark; veya
• Bu cilt üzerinde herhangi bir yeni nasir veya pürüzlü alanlari gelistirmek.

Proaktif bir yaklasim alarak, ayaklarinizi harika görünüyorsun saglamak ve saglikli kalmak olabilir. Daha önce kullanmadiginiz bir salonu ziyaret edecek olursa, çagri öncesinde kendi saglik politikalari hakkinda isteyin. En Boston ayak bakim salonlari onlarin iyi uygulamalarin gurur duyuyoruz ve bu bilgileri paylasmak için mutluyuz. Degilse, yerine baska bir Boston ayak bakimi salonu deneyin. Saglik ile sansa yok.

Bir sorun tedaviden sonra gelisirse, bir Boston ayak bakimi profesyonel danismak çekinmeyin.