üst bir bebek gibi bir cilde sahip olmak için yapabileceginiz 10 sey.

Sizin dis görünüs sadece yasamin her alani ile ilgili ile ilgili biraz vardir. Onlar az 30 saniye içinde isterseniz Aslinda bir kisi karar verir. Bu yüzden bu önyargi yapmak için giysi, konusma, deri, saç ve diger ince seyler gibi seyler kullanarak sonuna. Ne yazik ki bu onlarin mali ya da iliski imkanlari olup olmadigini, bize gelen firsatlari çok sahip oldugunuz tüm zamani. Bu yüzden cildinizi bu süreçte önemli bir rol oynar ve biz üzerinde en az kontrole sahip oldugu seylerden biridir, ya da bu nedenle düsünüyorum. Büyük ölçüde cildinizin görünümünü gelistirmek ve bir 10 aylik bir bebek ya da su anda ne daha en azindan daha iyi bir görünüm vermek için yapabileceginiz 10 sey var.

10. Saglikli, besin açisindan zengin bir diyet. Önce “Yaa” seyler ile baslayacagiz. , Saglikli gidalar yiyin seker ve yüksek doymus yag ürünleri yani sira maya ürünleri kaçinin. Basit karbonhidrat atla ve yerine kepekli seyler kapmak. Tütün ve alkol kaçinmak çok önemlidir. Eger siz de atlamak olabilir sigara içiyorsaniz seyler geri kalani Burada sözü. Bu sizin cilt için yapabileceginiz bir numarali kötü seydir. Bu tabii ki de ilaç kaçinarak içerir.

9. Ifade “güzellik uykusu” aslinda% 100 dogrudur. Bu uyku 8 saat her ve her gece, hiçbir istisna gerekir. Degil çok daha burada söylemek, sadece bu gece show tv atlamak ve uyu.

8. Bol su içmek. Hemen hemen tüm yöntemler, daha nemli bir cilt olusturmak için amaçlanan burada sözü. Bu yeterli su almiyor eger yapmak tabii ki zordur. Tip camiasi kadinlar günlük su 9 bardak içmelisiniz önerir ve erkekler her gün su 13 bardak içmelisiniz. Biz minimum sivi çesit her gün 8 bardak oldugunu söylüyorlar.

7. Stres en aza indirin. Bu kolay yapilir daha söyledi ki onlardan biri. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde önemli bir randevum var biliyorum, o zaman örnegin araba kullanirken yavaslatmak gibi stresli durumlardan kaçinmak için çalisalim, nisan sonrasina kadar kredili mevduat ile ilgili banka aramak için beklemek, sahip oldugunuz argüman çözmeye bir stressiz bir sekilde önemli diger, vb Ayrica, masaj, aroma terapi çaylar ve hamam gibi stres azaltmak için seyler yapabilirsiniz ve kendi yolu vardir eminim.

6. Günes. Bu bir yapmak çok kolay ve henüz bu kadar çok insan bunu yapmayin. Sadece plaja,. Böylece gittiginiz her yerde sizinle bu günes tasiyan günes isinlari ya da ultraviyole (UV) isinlari tamamen cildinizi yok Eger yürüyüs, kamp, ??balikçilik, vb içeren, 30 dakikadan fazla disarida olacak hemen hemen her zaman bu, vb o günes koydu.

5. Losyon, Losyon, Losyon. Banyo Losyon, hemen banyodan sonra kullanabilirsiniz. Süt Banyosu Losyon, bu bir banyoda gider. Vücut Losyonu, cildinizi biraz kuru hissediyor zaman bu bir vücut için. El Losyonu; vücut losyonu ayni bu disinda elinde içindir. Bu harika bir onarici ajandir gibi günes hasarli cilt, özellikle, onlari AHA var losyonlar arayin.

4. SK-II. Biz sifir iliskisi var bu az bilinen ürün, genç bir cilt geri yetenegi ile etkileyici. Isin tuhafi bu Japon alkollü içki, ugruna yapmak için kullanilan ayni malzemeyi kullanir. Kendiniz deneyin ve bulabilirsiniz, yaptigimiz gibi, cilt losyonlari arasinda yeni bir favori.

3. HGH. Lütfen 30 ve eski o sizin için, sizin cilt kalitesini artirmak için yapabileceginiz en faydali seylerden biri bir HGH ekidir. Insan büyüme hormonlari dogal olarak vücut tarafindan ve vücut daha az bu hormonlarin yaslandikça olusturur bilinmeyen bir nedenle üretilmektedir. Hepsi degil, sonuçlari HGH tedavi biz gençken sahip oldugumuz islevlerinin çogu geri oldugunu göstermektedir eger HGH üzerinde yapilan arastirma ve en önemli miktarda bulunmaktadir. Biz HGH almistir ve cilt kalitesi etkileyici bir fark görmemistir birini görmek için henüz. Ayrica öneririz HGH almayi tercih eger sizi bu haplari veya HGH üretimini yeniden baslatmak için spreyler gibi bir dikkatle arastirilmis tüm dogal yöntem, kullandiginiz, çekim gibi invaziv ürünlerini kullanarak daha.

2. Deli karisimlaridir. Bulabileceginiz bu çok vardir. En iyi olanlar bazilari 1) Mix bal ile yulaf, yogurt ve badem sonra günlük 20 dakika cilt için geçerli içerir. 2) yumurta sarisi ve süt ile kabak bir dilim karistirin sonra 20 dakika cilde uygulanir. 3) karisimi, süt ve bal daha sonra 20 dakika boyunca cilde uygulanir. Birçok tarifleri vardir ve yöntemi en iyi oldugunu hepsi iddia. Biz bu üç ile elde sonuçlari gibi. Bu, üç veya daha fazla (daha fazla bulmak gibi) deneyin ve en iyi sonuçlari verir görmelisiniz deneysel biridir.

1. Çilgin otlar. Biz otlar cildinize kesinlikle sasirtici görünmesi için yapabileceginiz bir numarali en iyi sey olduguna inaniyoruz. Süt veya bal ya bu bitkisel maddeler karistirin ve her gün 20 dakika boyunca uygulayin. Ilk bir araya hepsi karistirmayin. Baslangiçta bir deneyin ve cildinizi buna nasil tepki verecegini görmek. Ertesi gün baska bir deneyin. 3 gün daha önce ile karistirilarak deneyin. 4 gün üçüncü bir bitki deneyin. 5. tüm bu karistirma deneyin ve böylece her zaman istedim o sasirtici cilt verir o karisim elde edene kadar üzerinde. Bizce en iyi cilt otlar Zerdeçal, Tea Tree Oil, Sandal Wood, Neem, (ya da Su Gül) Gül Yagi, Feslegen, Safran, hindistan cevizi yagi, Nane ve böcekleri Yaprak bulunmaktadir.

Eger büyük ölçüde cildinizin görünümünü iyilestirmek için neler yapabilecegini biliyorum simdi, bunu yapmak yerine bu görüsme, is firsati için gidiyoruz endise ya da bu tarihte, bu konuda heyecanli olmak baslar.