cilt ve vücut için kis spa

Tatil NYC geldi ve onlarla duygu, yükümlülükleri ve duygular bir ürün yelpazesine geldi. Manhattan onun tatil kiyafetleri, isik, agaçlar, dekorasyon ve vitrin içine bahar baslar gibi sevdiklerimiz için “mükemmel” hediye bulmak bizim için sürekli hatirlatma vardir. Bu kisiye bagli olarak neredeyse imkansiz gibi, biz gerçekten onlari aliyor olursa olsun öne bazi hediyeler oldugunu bulmak. Gevseme hediyeler, saglik ve huzur. En iyi spa New York’ta da spa paketleri ve spa hizmetleri mükemmel bir hediye deneyimi her yastan tüm NYC kadin ve erkek keyfini yapmak. Is yerinde yogun düsüs acele sonra herkes bu keyfi on kat çarpilir New York’ta tedavi spa hizmetleri ve hediye ile, dinlenmek ve açma islemi için sabirsizlaniyor.

Stresli New Yorklular biri için bazi popüler spa vücut bakimlari NYC en iyi spa var da dahil bulabilirsiniz:

Derin Doku Masaji, stres ve spor ile ilgili kas gerginligi kaslarinizi rahatlatir bir hizmet. Darbe yiyecek ve bültenleri artiracak Isveç masaji, vücuda kaslarin toksinleri insa. Etkili vücutta gerginlik, agri ve agrilari rahatlatmak için elleri ve ayaklari hem de hastalarin basinç noktalari ile çalismak için kullanilir Refleksoloji masaji,.

Eller ve Ayaklar için Refleksoloji: Refleksoloji öncelikle ayak ve ellerde odaklanan bir masaj seklidir. Asya kökenli olmasi, refleksoloji hizli New York spa en hizli oldugunu olmaktan daha popüler hale geliyor ve hatta sert çalisma haftasi tüm gerilim giderici ise haftalik düzenli manikür ve pedikür (erkekler hem de kadinlar için) ek gidebilirsiniz.

Refleksoloji arkasinda yatan teori belirli vücut parçalari, organlari ve bezleri karsilik gelen ayak ve ellerde refleks alanlar olmasidir. Örnegin, ayak uçlari bas yansitan, kalp ve gögüs ayak topu etrafinda, karaciger, pankreas ve böbrek ayagin kemer olan, bel ve bagirsak topuk dogru vardir. Uygulayicilar bu refleks bölgelerine baski uygulayarak enerji yollari ile ilgili organlarda sagligi inaniyoruz. Bu nedenle, sadece bacaklarda dogru noktalari (kol ve bacaklar) basinç uygulayarak ulasmak imkansiz oldugunu düsündüm yerlerde yardim alabilirsiniz!

Bu etkili stres giderici çözümleri ile birlikte temiz ve geri yükleme kuru kis cilt saglikli kendini ve hastalarin tüm degerli tatil fotograflar için en iyi bakmak izin için yardimci yüz bakimi bir dizi vardir. Bazi seçenekler sunlardir:

Gözle görülür uçucu yaglar ile birlikte hafif bir masaj teknigi kullanilarak cildin canliligini ve dokusunu gelistirmek için tedavi yüz vardir Aromaterapi yüz bakimi,. Bu hizmet özellikle kas gerginligi, zayif kan dolasimi, ve bas agrisi rahatlatmak içindir.

Çevresel maruziyet ve yaslanma etkilerini tersine çevirmek için isik ve isi kullanir Isik Terapi Yaslanma Karsiti Yüz,. Yaslandikça, cilt dokusu pürüzlü hale, noktalar görünür ve ince çizgileri debut yapmak. Bu tedavi dünkü kizdirma yeniden ele geçirmek için deri altina derin çalisir. Bu, gözenek boyutunu azaltmak cilt dokusunu gelistirmek ve gelecek krem ??ve losyonlar emilimini artirmak, cilt tonlari homojenize, ince çizgileri yumusatir.

Ne olursa olsun kis aylarinda yüzünüzde koymak ne kadar nemlendirici bu yüz biri verebilir etkisi maç için gitmiyor. Yüz bakimi cildinizi soguk kis soguk seritler uzakta o parlaklik ve parlaklik verir. Pul pul dökülme burun ve agiz (genellikle soguktan artik ya da nezle, ortalama durumda) etrafinda cilt çatlak olusumunu kurtulmak yardimci olmak ve cildin baska bir katman parlamaya sansi verebilir! Soguk kis aylari için baska etkili hizmet yorgun ve mat yüzey deri hücrelerinin yüzünü bosaltmak için meyve ve sebzeler enzimler kullanarak temizler hangi soyma yüz var!

Böylece yakin olanlar için mükemmel bir hediye bulmak istiyorum, ya da tatil alisveris stresli bir günün ardindan açmak isteyip istemediginizi, en çok oy alan spa New York’ta bir gülümseme koymak için garanti en iyi yüz ve vücut bakimlari için daha bak kimsenin yüzüne. Eger vücutlarini ve ruhlari iyilesmek ve yenilemek için yardimci olacaktir hediyeler ile bakim arkadaslariniz ve ailenizle göster.