yine siyah giymek

Kepek utanç verici ve insanlar için korkunç bir sey olabilir. Eger kepek varsa, açik renkli giysiler giyiyor ve kendinizi siyah renklerde ya da kepek göstermek olabilir seyler halka açik olarak izin degil emin olmak için almis olabilir.

Saçini üzerinden Parmaklarini ya da kimse basini yakin gitmesine izin vermemeyi özen olabilir. Eger koyu saç varsa, birisi kepek fark gidiyor sürekli korkuyor olabilir.

Kepek herkesin basina bir seydir, ve neyse ki, bu sorun için iyi bir çözüm çok sayida bulunmaktadir. Kendi kafa derisi zaman gizleme tüm harcamak zorunda kalmazsiniz, ve size kepek sorunu çözmek için nasil anlamaya eger tekrar koyu renkler giymek mümkün olacak!

Her seyden önce, kepek için birçok nedeni vardir. Eger saç farkli kimyasallarin çok kullaniyorsaniz, ya da sik sik saç boyasi ve renk ise, kafa derisi tahris olabilir.

Eger çok sik saçinizi yikayin yoksa, bir pul kapali ve kepek olacak kafa derisi üzerinde deri olusturmak olabilir.

Bu çok belirgindir ve bu kasinti ve saç bir sey var sanki hissettirecek çünkü çok eglenceli degil. Eger kepek varsa, kafa derisi kasinti pul devrilmesine neden olacak ve fark olacak.

Eger saç farkli pek çok ürün kullaniyorsaniz, onlari geri kesme ya da marka degistirmeyi deneyin. Ürünlerinde kimyasal vücut kimyasi ile uyusmuyor çünkü bazen, bazi saç ürünleri belirli kisilere zararlidir.

Bu durumda, sadece degisen marka bazi sorunlari çözebilir. Pek çok farkli ürün kullaniyorsaniz Ayrica, sadece bir geri kesme deneyin. Genellikle saç bu pek çok ürün gerek, ve pek çok kepek veya diger sorunlara katkida bulunabilecek kullanarak yok.

Ayrica kepek için çevresel nedenler olabilir. Eger çok kuru bir yerde yasiyorsaniz, cildinizin kurumasina olabilir ve kepek olabilir.

Evinizde ya da is ortami nemlendirmek için bir yol bulamazsaniz, size kafa derisi için bir losyon olarak hareket ve kepek bir durumda gelismekte engelleyen bir ürün kullanmaniz gerekebilir. Sen düzenli olarak bu ürünleri kullanmalisiniz. Bu ürünlerin kullanilmasi kepek önlemek için daha iyi hale getirir.

Özellikle kepek için yapilir sampuanlar ve kremler de vardir. Geçmiste, sampuan ve klimalar bu tür çok ilaçli ve genellikle reçete gerekiyordu.

Onlar için küçük bir olurdu ve genellikle bir kepek sampuani kullandiginiz çok belirgin olacaktir. Bununla birlikte, bu durumda artik degildir. En kepek sampuanlari sadece diger sampuanlar gibi kokusu ve reçete olmadan düzenli magazalarinda satin alabilirsiniz.

Bir kepek sampuani kullanmak mümkün ve hiç kimse fark bilecek!

Çevresel faktörler ile açiklanabilir veya karsi sampuan üzerinde tarafindan kontrol edilmeyen kepek durumlarda, bir dermatolog olacak düsünebilirsiniz.

Orada kafa derisi ile özel anlasma doktorlar ve bunlar tam olarak ne sorun ve size kepek kurtulmak için bir yol anlamaya yardimci olacak söylemek mümkün olacak.

Kepek utanç verici bir sorun olabilir, ama hayatinizi kontrol etmek için olan bir sey degildir. Eger kepek basa çikabilirim ve size istediginiz ne olursa olsun renk giyen sonunda olabilir. Kepek kim tanimlamak zorunda degildir!