vitaminler saglikli bir cilt için almak ne

Sen katilmiyorum, ama bu konuda beni duyabilirsiniz … Saglikli bir cilt için almak vitaminler nelerdir? Tam bir besin takviyesi iyi seçimdir. Besleyici bir krem ??kullanmak da önemlidir. Iste cilt sagligi için özellikle önemli olan vitamin, mineral ve diger besin bazilarina bir bakalim.

c vitamini ve bir

C vitamini eksikligi (iskorbüt) vücutta, kolajen yikimi neden oldugundan cilt sagligi için C vitamini önemi iyi bilinmektedir. Dermiste bulunan kolajen lifleri, cildin katmanlari en derin, cilt sikiligini ve elastikiyet verir. C vitamini yeni kolajen lifleri olusturmak için vücut için bir kofaktör olarak gereklidir.

A vitamini önemi daha iyi anlasilmaktadir. Hala çalismanin bir konudur. Akut vitamini ile iliskili birincil kosulu eksikligi körlük, ancak cilt üzerinde kirmizi darbe görünümünü yaygin, hem de görülüyor. A vitamini, akne ve diger cilt hastaliklari tedavi etmek için kullanilmistir.

Saglikli bir cilt için almak için vitamin biri olarak, Karotenoidler veya etiket üzerinde beta-karoten listeleyen bir ürün arayin. Çok fazla A vitamini toksik olabilir. Beta karoten bir olarak ihtiyaç duyulan bazinda A vitamini dönüstürülür. Herhangi bir asiri miktarda herhangi bir sorun neden, vücut disina geçer.

Bu kizariklik ve kasintiya neden olabilir gibi topikal kremler için, C vitamini önerilmez. Retinol (A vitamini hayvan formu) kremler görülür tahrise neden olmadan WAKAME yosun kaynagi beta karoten gelen cilde özü içeren kremler,.

E vitamini

E vitamini her zaman saglikli bir cilt için almak vitaminler biri olarak tavsiye edilir. Insan vücudunda vitamini birincil rolü, bir anti-oksidan olarak hareket etmektir. Antioksidanlar hücrelerin zarar vermesini serbest radikal molekülleri önlemek vitamin ve diger besin maddeleridir. Oral takviyesi ve dogrudan uygulanmasi her ikisi için, alfa-tokoferol aramak için maddedir.

koenzim Q10

Cilt günesten gelen UV isinlarina maruz kaldigi zaman, hücre içindeki antioksidan sayisi hizla tüketilir. En hizli bir sekilde tükendigi antioksidan koenzim Q10, bir “vitamin benzeri” bir maddedir. Anti-oksidan tükenmesi devam ederse, hücresel membranlar ve kolajen lifleri hasar. Uzun vadede bu hasar kirisikliklarin olusumunu ve egilen bir yaka yol açar.

Arttirmak için serbest radikal üretim ve faaliyet neden oldugu için, bazi kaynaklar günesin yaslanma belirtileri tüm% 90 nedeni oldugunu söylemek oldugunu göreceksiniz. Ancak, serbest radikal hasarina neden olan diger seyler de vardir ve antioksidan düzeyleri yüksek kalirsa, bu hücrelere zarar olamaz.

Hemen test etmek için bu koyun. Eger saglikli bir cilt için almak vitaminler ariyorsaniz, CoQ10 ubikinon olarak listelenir. Bir topikal krem ??için en iyi seçimdir NANOLIPOBELLE HEQ10 oldugunu. Bu formül bu yol boyunca geçmektedir veren serbest radikalleri nötralize, E vitamini ve dermis içine tüm yol asagi nüfuz edebilir bir formülde CoQ10 hem birlestirir. Orada saglikli bir cilt için almak diger vitaminler, ancak bu dört sizinle baslamak için temel verecektir.

Saglikli bir cilt için vitamin ve dogal saglikli cilt bakimi için baska inanilmaz dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi için, bugün benim web sitesini ziyaret edin.