nihai new york dis beyazlatma sistemi

Herkes mükemmel bir gülümseme istiyor. Hepimiz düz dis ve büyük beyaz gülümsüyor istiyorum. Tüm bizi mükemmel gülümsüyor ile dogarlar, ama emin onlari almak için dogru yönde adimlar atabilirsiniz. Ilk ben nihai New York dis beyazlatma sistemi aramak gibi oldugunu asagidaki önerileri kullanmaktir.

Sizden bu sistemi nedir? Yogun bir günün sehir kosusturma bu kadar kosmak ve ben bir süre krizi bu yardim için birkaç ipucu olusturulur böylece dis uygun bakimi kadar hissediyorum olmayabilir eve zaman yorgun hissetmenize neden olabilir .

Dislerinizi ihmal her zaman hayal mükemmel bir gülümseme almazsiniz ilk hatalardan biridir. Eger dis en az iki kez bir gün firça emin olmak istiyorum. Her zaman size dis yiyecek kötü parçalari ile 8 saat uyku kalmamak için yatmadan önce dislerinizi firçalayin emin olun.

Dis sikismis gida ile uyuyan bir boslugu almak için emin bir yoldur. Ayrica dislerde tartar birikimini ve çok fazla tartar için önde gelen nedenidir sertlesecek ve plak dönüsür. Ayrica günde en az bir saglikli dis etleri için bir kez dis ipi isteyeceksiniz.

Bir kez saglikli bir gülümseme için bu temel asagi var, size gülümseme beyaz tutmak için etkili yollar aramak istediginiz gidiyoruz. Dislerinizi leke neden olabilir bazi gidalar farkinda olun. Kahve ve çay bir çok dis kahverengi yapmak için iki emin yolu vardir içme.

Sadece saglikli disler korumak uzakta normal asinma ve yipranma veya zor kahverengi lekeler tutmaz. Bazen istediginiz parlak bir gülümseme elde yardimci olmak için magazaya gidip beyazlatma seritler veya beyazlatma dis macunlari satin almak zorunda kalacak.

Sakiz beyazlatma da istediginiz sonuçlari almaniza yardimci olabilir. Nefesinizi taze tutmak ve firçalamalar arasinda bir dokunus vermek için ögün aralarinda iki adet çigneyin. Dislerinizi iyi görünümlü tutmak için en iyi yolu yerel dis hekimi ziyaret edecek.

Hepimiz saglikli ve güzel gülümsüyor büyük ilk izlenimler yapmak olmak beyaz disler iliskilidir. Güzel bir gülümseme olmasi, insanlarin algi degisecek. Onlar eminiz ve kendinize büyük özen düsünebilirsiniz. Onlar senin büyük beyaz bir gülümseme görmek bir kez New York dis beyazlatma sistemi kullanilan bilir.