En iyi anti-aging cilt bakim tavsiye herkes verebilir

Tam bir anti-aging cilt bakim rejimi yasam tarzi ve beslenme gibi faktörlerin, bir dizi içerir. Kullandiginiz cilt bakim ürünleri maddeler önemlidir. Digerleri zarar ise bazi, saglikli, ama gerçekten görünümünü iyilestirmek için, sen, Äúinside disari, AU çalismak gerekir.

Günlük diyet meyve ve sebze öncelikle olusmalidir. Garnitür olarak et kullanin. Somon üç bes kez bir hafta gibi balik seçin. Ancak, civa büyük miktarda maruz kalmayacaklari sekilde, balik türüne degisir emin olun. Onlar besin zincirinin en üstünde oldugu için, köpekbaligi gibi balik önlemek ve civa en yüksek seviyeleri var.

Sindirim yardim için kalsiyum ve, sade, sekersiz yogurt seçin ve kendi taze meyve ekleyin. Içerdikleri antioksidanlar nedeniyle yaban mersini, bir süper yiyecek vardir. Zeytinyagi ve sarimsak ile pisirin. Her gün kirmizi bir kadeh sarap ve bol su içmek.

Dogal olarak anti-enflamatuar, çünkü yiyecek ve içecek Bu tür, anti-aging cilt bakimi önemli bir parçasidir. Kronik inflamasyon gözlerinin altinda torbalar bu tür kanser ve kalp hastaligi gibi dejeneratif ve hayati tehdit eden hastaliklarin, her seyi neden olur.

Besinler serbest radikal hasari, kirisikliklarin temel nedeni, hem de kanser önleyen, ayni zamanda antioksidan bakimindan zengindir. Balik zengin omega-3 yag asitleri, cilt, AOS hücreleri ve sebum önemli bir parçasidir.

Bir anti-aging cilt bakim yasam tarzi 15 dakika günese maruz kalma, haftada üç kez sinirlar biridir. Daha uzun disari iseniz, koruyucu giysiler giymek ve maruz kalan bölgelerinde günes kremi (degil günes) kullanmalisiniz. Don, AOT duman ve dumanli alanlara maruz kalmaktan kaçinin.

Günlük anti-aging cilt bakim ritüelleri nazik temizlik dahil. Don, AOT pul pul. Don, AOT kullanimi kimyasal peeling. Sen, Äôll zaten yapilir daha fazla zarar yapiyor sonunda.

Yüzünüzde ve vücudunuz için iyi bir anti-aging cilt bakim kremi kullanin. Yatmadan önce tekrar yüzünüzü temizleyin ve bir onarici gece kremi kullanin.

Haftalik olarak bir maske kullanmaniz temizler veya nemlendirir ya. Eger, vazelin veya diger petrol türevleri içeren ürünler kullaniyorum Äôve ise, en azindan baslangiçta, daha sik nemlendirmek gerekebilir.

Saf vazelin, mineral yag, petrol jeli ve benzeri bilesikler, dogal yenilenme süreci inhibe ve sonunda asiri kuruluk neden olur. Eger, kullanmakta Äôve bu ürünlerin üzerindeki etiketleri okuyun ve bunlari içeren olanlari atmak.

Kullandiginiz anti-aging cilt bakim ürünleri cilt, AOS kendi sebum benzer nemlendiriciler sadece içermelidir. Üzüm çekirdegi yagi, palmiye yagi ve tutku meyve özleri arayin.

Serbest radikal hasari önlemek için, kirisikliklari azaltmak ve cilt hücre çogalmasini artirmak, hem de kolajen ve elastin üretimini tesvik, antioksidan Koenzim Q10 ve dogal E vitamini içeren anti-aging cilt bakim kremleri tercih

Ayrica aktif bir protein peptid ve yosun alintilar arayin. Dogal olarak yasla birlikte düsük hale epidermis protein Bu artis seviyeleri. Kimyasal koruyucu ve ekledi kokulari içeren ürünlerden kaçinin.
Bu anti-aging cilt bakim plani uygularsaniz, zaman ve çok kisa bir süre içinde bir fark görmeye baslamaniz gerekir, Äôll hayatinizin geri kalani için daha iyi bakmak.