kolajen ve elastin içeren anti-kirisiklik kremleri hakkindaki gerçegi

Eger kolajen ve elastin içeren etkisiz anti-kirisiklik kremleri tarafindan yakildi? Eger herhangi bir sonuç göstermek mümkün olmustur hiçbiri her türlü anti aging kremler, denediniz mi? Bu ne piyasada asagi cilt ürünleri fazlaligi ile bir arada ortak senaryo vardir.

Zaten bizim cilt için bu iki proteinin öneminin farkinda olabilir. Onlar, firma pürüzsüz ve kirisikliga serbest tutmak sorumludur. Vücutta bunlardan yeterli sayida üretme yetenegi eksikligi bizim cilt kirisiklik yapan seydir.

Bu yüzden kollajen ve elastin içeren anti-kirisiklik kremleri kirisikliklarin giderilmesinde etkili olmalidir görünebilir. Bu gerçegi çok uzak aslinda. Bu kremler ile iki temel sorun vardir:

1) Kollajen molekülleri bizim cildin gözenekleri nüfuz edebilmek için boyutu çok büyük. Bu kremler kollajen çogu derinin dis katmanlara emilmeyen birakilir ve tüm cilt için herhangi bir fayda saglamaz.

2) bu kremler içeren kollajen protein sentetik bir versiyonu. Bu, inek ve domuz kaynaklardan laboratuvarda üretilen ve vücut üreten dogal bir yapi olarak farkli olmasi. Krem kollajen sekilde cilt içine yolunda yapar bile Yani, orada dogal kolajen yapilari düzgün mesh mümkün olmayacaktir. Krem tarafindan verilen sonuçlar, ayni zamanda zayif ve önemsiz olacaktir.

Eger kirisikliklar için gerçekten etkili ve uzun vadeli bir çözüm istiyorsaniz, kolajen ve elastin içeren bu anti-kirisiklik kremleri yeterli olacak degildir.

Sen içeride bu temel protein üretme vücudun yetenegini artirmak için bir yol gerekir. Bu siki ve pürüzsüz devam edecektir ultra saf dogal kolajen ile cildinizi saglayacaktir.

Cynergy TK ™ gibi dogal maddeler burada size yardimci olabilir. Yeni Zelanda koyun yününden Bu özü, etkili vücudun içinde kolajen ve elastin üretimini uyarir.

Cynergy TK de Fonksiyonel Keratin ™ içerir. Keratin bizim vücutta bulunan bir proteindir. Bu hasarli olanlari degistirmek için yeni hücre üretiminde yardimci olur.

Avokado yagi deride derin nüfuz eder ve içinde onu nemlendirir zengin bir yagdir. Ayrica deride kollajen miktarini arttirir ve koyunda kirisikliklarin tutar.

Dogal E vitamini güçlü bir anti oksidan. Bu serbest radikallerin yol açtigi hasarlara karsi cildi korur ve cilt üzerinde güçlü bir anti-kirisiklik etkisi vardir.

Bu konuda hiçbir kuskunuz olmasin. Kolajen ve elastin içeren normal bir anti-kirisiklik kremleri kullanarak sadece cildinizi genç tutmak simdiye kadar götürecektir. Cildinizi saglamlastirmak ve gelmek için uzun süre pürüzsüz olabilir etkili dogal maddeler arayin.