isidan tutmak için ipuçlari

Bir kapsamli kis hava uyku modasi çikartirken, bir detoks ve en son oturum için herhangi bir susuz cilt temizlemek için uzun bir süre olabilir. Isi ve sicak hava sadece cildi kuru ve sasirtici olmayan bir sekilde kendini yenilemek için daha az beklenen yapabilirsiniz. Bir kisi isidan tutmak için asagidaki ipuçlarini hatirlamak gerekir:

salatalik kapali

De yeni bir yarim salatalik alin ve rendelenmis, taze limon suyu ve süt tozu 2 çay kasigi birkaç damla. De tüm malzemeyi karistirin ve kalin bir hamur yapin. Iyice uygulayin ve kurumaya birakin. Sonunda, distile su ile yikayin. Salatalik cildi taze yapmak ve süt dogal bir isaretleme ve yumusatici ise dogrudan hafifletmek için yararlidir.

Bir banyo yapmadan önce

Bir soguk yogurt ve zerdeçal tozu az miktarda almalidir. Düzgün zerdeçal tozu için sogutulmus yogurt karistirin. Simdi, bir banyo önce 25-30 dakika düzenli kol, yüz ve boyun için bu kombinasyonun kat uygulayin.

Limon tazelik

1 çay kasigi, feslegen macun-2 çay kasigi, sogutulmus süt 2 tatli kasigi ögütülmüs limon kabugu-2 tatli kasigi – Limonlu tazelik için, bir Çin kil getirmelidir. De tüm bilesenleri birlestirmek ve bir hamur yapin. Yüzünde bu karisimi kullanin ve kuru disari kadar devam. Bundan sonra, serin ve normal su ile hafifçe temizleyin. Limon deriden kir ve yag çikarmak için yararlidir.

soda ile tuz

Tuz ¼ çay kasigi, 2 dövülerek taze papaya çay kasigi ve soda bikarbonat ¼ çay kasigi getirin. Dogru bir sekilde tuz ve bikarbonat için papaya ekleyin ve 15-20 dakika için tüm boyun, kol ve yüz üzerinde kullanabilirsiniz. Ve sonra, taze ve soguk su ile temizleyin. Papaya tuz ölü deri kaldirmak için yardimci olurken cildin taze ve parlak yapmak için yardimci olur.

Aninda büyülü

Al ½ çökerttigini taze papaya, yulaf ezmesi 2 çay kasigi bal ve 1 çay kasigi fincan. De tüm malzemeyi karistirin ve istediginiz alanda kullanabilirsiniz. Birkaç dakika sonra dikkatli bir sekilde temizleyin.

yesil Coco

Taze yesil hindistan cevizi atin ve 15-20 dakika hindistan cevizi beyaz tombul kismi geçerlidir. Gerçekten cilt içinde için harika davranir. Coco dogal beyazlatma özelliklere sahiptir ve bir anda un-tan bir olacak.

yesil badem

Bu taze yesil badem dönemdir. Bu nedenle, bazi taze badem almak ve onlari eziyet. Esansiyel sandal agaci yagi birkaç damla ekledikten sonra bir maske gibi uygulayin. Badem döngüsel böylece su anda tam faydalar elde bulunmaktadir.

Temiz ve adil cilt için sandal agaci

Sandal yaz ay kabarcik içinde cilt temiz ve adil hale getirmek için inanilmaz hareket eder. Sandal agaci hamur 2 çay kasigi ve uçucu sandal agaci yagi 4-6 damla getirin. Iyi malzemeler hem karistirin ve bir yüz maskesi gibi bu kombinasyon geçerlidir.

El bakimi için yararli uç

Elinde bakimi için, taze limon suyu ve kaba seker bir avuç birkaç damla getirmek. De tüm malzemeyi birlestirin ve dikkatli ellerde kullanabilirsiniz. Seker cilde yakin kadar ovmak çalisin.

Bir kesinlikle yukarida belirtilen ipuçlarini kullanarak sasirtici sonuçlar alir. Bir dogal maçta bu sezon tamamlamak için elde edilecektir.