güzellik için bahar kurallari

Bahar makyaj bu yil yeni bir sofistike var. Bu yumusak kadinsi ne de ne de zor kenarli oldugunu. Orada bir metal flas var ama soluk yumusaklik ile dengeleniyor. Makyaj saflik ima bu sezon minimalist, ama mükemmel olmaktan uzak.

taze cilt

Cildinizi kusursuz bir sonuç vermek ve bir kez için bronzlastirici hendek. Cildinizi temiz bahar ve kusurlari gizlemek için dik temel bir sis ile bir nemli tazelik verir. Bir makyaj astar ile hazirlik yüzünü. Temiz bir yüzey elde etmek için seffaf hafif pudra ile yüzünüzü toz. Yüzüne yüksek noktalarinda dab biraz isilti krem ??nemli bir görünüm için isigi yansitma.

eski kaslari

Ince, asiri tweezed, kaslari passe vardir. Moda hafta boyunca, uluslararasi makyaj sanatçilari karsisinda çerçeve iyi tanimlanmis, kemerli kaslari, kalin çalisti. Iyi tanimlanmis kaslari görünümünü karakter ekleyin. Sizin yüzünüzün sekli maç için yapilir alin. Kanatli görünüm ve kemerli sekli makyaj sanatçilari bu sezon için popüler bir seçimdir. Onlar kalin kaslari sezon makyaj aksi takdirde düsük anahtar için cazibe eklediginiz iddia.

tam kirpikleri

Bazi sahte kirpikleri ile genis gözlü masumiyet yeniden. Sen suçlu hissetmeden onunla denize biraz gidebilirsiniz. Bunun yerine bütün kirpik serit baglama, makyaj sanatçilari biraz kirpik kümeleri kesme ve gerçek arasinda onlari yapistirilmis esit mesafede kirpiklere. Daha sonra göz göz ayarlamak için maskara üzerine yigilmis. Bunlar bej ya da altin göz fari bir çizgi ile görünümünü gelistirilmis. Eger falsies gitmek için hazir degilseniz, o zaman rimel uzatma ve Hacimlendirici bir çift doz kullanin. Eger birim olusturmak üzere maskara uygulamadan önce bir kirpik astar kullanin. Ama göz fari üzerinde kolay gidin.

sik gözler

Metal makyaj bahar göz için sicak. Bu bahar yumusak makyaj bu kenar ekler. Hemen hemen tüm büyük uluslararasi gösterir, bu Chanel, Prada veya Donna Karan olup olmadigini, model altin ve gümüs gölge varyasyonlari oynadi. Yogun bir görünüm yaratmak için bir, bej haki ya da kahverengi gölge üzerinde bir tabaka olarak sizin giyin. Siyah eyeliner bu sezon hendek. Gümüs gri, gece mavisi ya da eyeliner olarak çikolata kahverengi gibi koyu renkler kullanarak odaklanin. Eger Zimba siyah göz kalemi olmadan yasayamaz durumda, daha sonra gözleri vurgulamak için kösesinde bu uzanan olmadan üst ve alt kirpik çizgileri jant ince bir çizgi çizmek için kullanabilirsiniz. Yumusak, bahar kizlik görünüm elde etmek için, pembe ya da yakin kirpik çizgisine kapagi üzerinde lila gölge bir seftali kullanin, sonra da kirisik kadar gümüs ya da altin gölgesinde karisimi.

mercan yanaklari

Sizin elmacik kemiklerine seftali, mercan ya da ince kirmizi allik bir çizgi ilkbaharda yeni bir yüz egilim gelistirmek için bir yoldur. Makyaj sanatçilari bronzlastiricilar geçen sezon oturmak için kullanilan mercan ve kirmizi allik koydu. Sizin allik hakki elde etmek, yanaklariniza tapinaga kadar gidiyor alt elma bir seftali allik ile baslar. Sonra kurnazca kademeli bir görünüm olusturmak için saç çizgisi kadar elmacik kemikleri bir yogun mercan veya kirmizi renkli yarim uyum. Yerine bir mat etki veren bir daha ona bir inci aksaniyla bir allik seçin.

tatli dudaklar

Nötr ve pembe dudaklar küçük bir farkla tekrar bu sezon ama. Bunun yerine yüksek parlaklik, doku saf ya da krem ??mat. Çiplak bir gölge seçerken, altin ya da pismis bir ipucu ile sicak bir tona sahip olanlar için gidin. Saglikli bir görünüm elde etmek için, bir seftali ruj ya da bej pembe parlak deneyin. Yüzünüzün geri kalani sessiz ise, parlak pembe dudak rengi ile dudak renk tam bir doz vermek, bu gül pembe veya fusya olabilir. Daha glam gece için, parlak bir mercan almak, bu sezon için yeni kirmizi ve güzel cilt tonu tamamlar. Yumusak mat almak için, bir dudak kalemi kullanin agzinizda doldurmak için dudak kremi batirilmis. Ya da bir parlaklik ve hafifçe parlaklik uzak leke kullanin. Hiçbir sert dudak hatti kalça bakmak isterseniz.

kalça saç

Görünümünü geri kalani gibi, saç bu sezon ücretsiz ve yüzünü yaygara oldugunu. Düsük çörekler, yüksek ponytails, çekti-geri örgüler, gevsek dalgalar ve saç bantlari bahar için agaçlari egilimi tanimlar. Kaygan geri saç ve ense düsük bir topuz olusturmak için etrafinda çevirin. Saç yumusatmak için birkaç ipliklerini çekin. Bu tarz için cazibe eklemek için, sadece bir yan parçasi yapmak ve daha sonra düsük bir topuz haline saç geri çekin. Gerçekten yüksek at kuyrugu içine saç çekin ve sofistike bir görünüm vermek için saç ile taban sarin. O giyinmek, at kuyrugu etrafinda büyük bir yay baglamak için genis bir ipek veya organze kurdele kullanin. Bir kafa bandi artik bir kiz ögrenci saç aksesuardir. Bu yetiskin saç kadinlik de dos ekler. Süslü veya esnek bantlar yüzünü kapali saç tutmak için sik bir yoldur.