gögüs büyütme ameliyati sonrasi yara

Tüm ameliyatlar onlarla bazi riskler ve bazi komplikasyonlar için potansiyel tasir. Ameliyat zaman, çesitli faktörler kanama, enfeksiyon ve anestezi ile ilgili sorunlar neden olabilir bu olabilir. Meme büyütme farkli degildir. Herhangi bir kozmetik cerrahi oldugu gibi, meme cerrahisi riskleri vardir. Skar riski sadece bu risklerden biridir.

Bir yara gibi bir kesim, asinma, yanik veya delinme gibi bir yara iyilesmesi için vücudumuzun girisimidir. Cilt bütünlügünü ihlal edildi vücudun (kesi yeri) üzerinde yerde, doku formlari boslugu doldurmak için. Doku kesi karsisinda kendisi olusturur ve sonunda sikica birbirine yara kenarina çekmek için sözlesmeleri. Zamanla, izleri küçültmek veya solmaya, ancak bu her zaman böyle degildir olabilir.

meme büyütme izleri

Gögüs büyütme kesiler ile ilgili olarak, kesiler yapilabilir dört yer vardir:

Bir aksiller insizyon (koltuk alti) uzunlugunda yaklasik bir inç ve kadinin basinin üstünde kollarini yükseltir zaman genellikle sadece görülebilir. Zaman içinde, bu yara bir soluk ince bir çizgi olacak.

Meme kirisik altinda kesi için, kesi uzunlugu 2-3 inç olacak ve her meme altinda, sadece çok hafif meme gögüs duvari bulustugu üzerinde çalisir. Sizin kozmetik cerrah, bu kesi ile, çalismalari çok açik bir görünümü olacaktir. Zaman içinde, yara izi sadece çok ince bir soluk çizgi olacak ve yakin denetim üzerine görülebilir.

Areola etrafinda yapilan kesi ile ilgili olarak, yara neredeyse görünmez olacak. Hafif kanallari ve sinirler bu kesi ile zarar olarak gelecek emzirme Bu kesi ile olasi degildir.

Trans-göbek kesi ile ilgili olarak, kesi göbek içinde biraz egridir. Bu kesi ile tek bir kesi iki implant için gereklidir. Sizin kozmetik cerrah kadar meme dokusu arkasindaki implant bölgesine kesi bir tünel olusturur. Yara sadece çok yakin denetim üzerine görünür olacaktir.

2004 yilindan bu yana, hastalar Avantaji hizli dünyada kurul onayli plastik cerrahlar en büyük çöpçatan haline geliyor ve kozmetik ve rekonstrüktif plastik cerrahi konusunda lider bir bilgi kaynagi olarak kabul edilmektedir – plastik cerrahlar ile 9.000 kisi üzerinde uyan.