Bilmeniz gereken en epilasyon yöntemleri

Istenmeyen saç bakimi yardimci olabilir orada epilasyon yöntemleri bir yeri vardir. Geçici bir çözüm sunmak olanlar var ise kalici saç kurtulmak yöntem vardir. Yöntem agda, tiras, lazer, sugaring ve kremler ve bu bal ve çay agaci yagi gibi diger ürünlerin tiras kullanimi arasinda degisir.

Istenmeyen tüylerin en modern ve agrisiz bir sekilde lazer geregidir. Bu bir daha geri büyüyen saç önlemek için kalici bir çözümdür. Bu pahali, ama çok etkili bir epilasyon yöntemi olabilir. Bu istenmeyen saç alaninda dogrudan lazer yönlendirerek çalisir. Isi kullanilarak, saç köklerinin zarar görür. Bu lazer isinlari bir seferde sadece küçük alanlarda uygulanabilir çünkü çok hassas ve sikici bir süreçtir.

Baska bir yöntem agda geregidir. Eger agri için yüksek tolerans varsa, o zaman istenmeyen tüylerin balmumu kullanabilirsiniz. Bu bez parçasi üzerinde balmumu uygulayarak ve istenmeyen saç alaninda dogrudan koyarak yapilir. Balmumu sogutulur sonra, kumas serit siyrilir. Bu yöntem, saç köklerinin uproots ve tekrar büyür önce hafta veya bir ay sürer.

Tiras da istenmeyen tüylerden kurtulur bir epilasyon yöntemidir. Ayrica ucuz bir yöntemdir ama sonuç bu saç dikkate tatmin neredeyse aninda geri büyür degildir. Yerine konik uç sahip saç, simdi geri körelmis büyüyecek ve daha fazla saç onun yerine büyüyecek. Tiras da çizik, kizariklik ve bazen tahris ve enfeksiyona yol açacaktir karartma neden olur.

Epilasyon kremler ayrica saç giderilmesinde etkilidir. Bu etrafinda en basit ve en ucuz yöntemlerden biridir. Yapmaniz gereken tek sey sizin için en uygun ve istenmeyen saç alaninda üzerine yerlestirin bir epilasyon ürünü satin oldugunu. En iyi sonuç için, sizin için çalisalim, etkilenen alan üzerinde birakin ve. Birkaç dakika sadece su ile durulayin ya da istenmeyen tüylerden kurtulmak için bir spatula kullanabilirsiniz sonra. Epilasyon kremi kullanarak bu pahali degil ve magazalar mevcuttur.

Eger epilasyon için dogal ilaçlar tercih ediyorsaniz, o zaman böyle aloe vera ve çay agaci yagi gibi dogal özleri ile malzemeler kullanin. Bunlar deri yumusak ve dokunmak esnek birakin. Bal da kullanilabilir ama o zaman istenmeyen tüylerin sonra temizlemek zor olabilir. Dogal ilaçlar ucuz ve hemen kendi evinizin rahatliginda mevcuttur.

Bu yöntem ya da saç azalmasi ürünün herhangi bir denemeden önce, hiçbir alerji sahip oldugunuzdan emin olun. Ses doktora için dermatolog danisin. Bu epilasyon ve cilt bakimi söz konusu oldugunda Uzmanlari dogru yönde bir isaret olacaktir. Ayrica, kendi arastirma yapmak önerilir. Siber epilasyon ile ilgili bilgi için harika bir mekandir. Ayrica, çesitli yöntemler ile deneyimlerini ilgili arkadaslar ve aile sorabilirsiniz. Bundan sonra, iyi size uygun ve istenmeyen tüylerden kurtulmak birini seçin.