adorage md tarafindan cilt bakimi-cilt formülü ek

Takviyeleri pazarinda seker renkli Flinsones vitamin günden bu yana çok degisti. Bugün, gelisen kozmetik sektöründe arastirma ve neredeyse hizli bir sekilde yeni kremler, serumlar ve losyonlar tanitti gibi takviyeleri gelistirir. Bu haplari çogu yani sira güzellik uyku gelistirmek ve selülit azaltmak, yaslanma etkilerini hedef.

Takviyeleri için pazar ABD Gida ve Ilaç misoprostolun (FDA) “Sanayi çapinda standartlar diyet takviyeleri kimlik, saflik, güç ve kompozisyon olarak sürekli üretilmektedir gerektiren” garanti geçen yil kurallari kurulan o kadar hizli büyüdü. Amaç, FDA’nin basin açiklamasina göre, “tüketicilerin satin aldiklari besin takviyeleri güven artti” olmasidir.

Ama tüm bu siselerde tam olarak nedir? Ek 2 ana kaynaktan gelir: 1) vitaminler, organik kimyasal bilesikler, vücudun büyüme, onarim ve genel saglik için ihtiyaç duydugu, ve 2) mineraller, inorganik kimyasal elementler vücudun saglikli büyüme ve metabolizma için ihtiyaci var.

Takviyeler genellikle amino asitler ve dogal otlar üçüncü bir kategori vardir. Bilim gelismeler hammadde egilimleri etkilemeye devam ettigini AdorageMD notlari Ida Umanskaya. O aramak için en önemli maddeler bazilari sunlardir oldugunu göstermektedir:

DMAE: Bu organik bilesik cilt sikin gösterilmistir. Onun antioksidan özellikleri membran stres karsi ve serbest radikal hasarina karsi korunmasina yardimci olur. Ayrica cilt antioksidan etkisi artar. Umanskaya “düzenli DMAE almak insanlar genellikle yalin bir görünüm elde, yüz kas iyilesme görüyoruz.” Belirtiyor kisa-süreli hafiza ve konsantrasyon için kullanilan beyindeki kimyasal artar, çünkü, “Beyin” veya “akilli” uyusturucu lakapli oldu .

MSM: Bu bitkilerde dogal olarak olusur ve vücutta birden fazla islevleri vardir. “Doganin güzelligi mineral” olarak adlandirilan, MSM kollajen, keratin ve elastin bakim önemli bir rol oynar ve saglikli hücrelerin olusumu için çok önemlidir. Bu cilt, saç ve tirnaklarin büyümesini destekler.

Asetil L-karnitin Umansklaya göre, California, Berkeley, arastirmalari R-a-lipoik asit en güçlü biçimi ile asetil L-karnitin, birlestirme islemi yaslanma hücre yavasladi kesfetti. Bilesik da beyin üzerinde olumlu etkisi var gibi görünüyor ve su anda Alzheimer için bir tedavi olarak çalisilmaktadir.

R-alfa lipoik asit: Bu dogal antioksidan bir Antiaging güç merkezi. AdorageMD adli çalismalarinda, deri serbest radikal seviyelerinde önemli bir azalma sadece iki hafta içinde kullanim sonrasinda oldu.

N-asetil sistein: NAC olarak sadece bilinen, bu bagisiklik destek saglar ve büyük antioksidan potansiyele sahiptir. Bu serbest radikallerin neden oldugu nötralize hücre ve DNA hasari ile yaslanma sürecini yavaslatmak için yetenegine sahiptir. NAC de sigara dumani ve diger hava kirleticileri karsi koruyucu bir rol oynar. Bu hücresel Glutatyon, vücudun birincil antioksidan düzeylerini artirmak için en etkili yoludur. Buna ek olarak, cilt, saç ve tirnak gücü encances keratin, olusumuna yardimci olur.

Likopen: Bu antioksidan zararli UV isinlarina karsi ömür boyu koruma katkida bulunur. Bu kalin, yogun ve güçlü cilt üretmesine yardimci olur. Arastirmalar su anda serviks kanserinden osteoporoz için her seyi kendi önleyici özellikleri okuyor.

Grean çay özü: Bu antioksidan genellikle anti-inflamatuar özellikleri için ek eklenir.

Resveratol: yaygin üzüm derileri forund bir bitkisel kaynakli antioksidan, bu ürün stres ve yas nedeniyle cilt problemlerini tedavi yardimci olur. Bu kollajen sentezini uyarir ve UVB radyasyonun olumsuz etkilerini engeller. DMAE ile alindiginda emilimi artirildi.

Hyaluronik asit: vücut tarafindan üretilen bu madde deri ve kikirdak olusumunda yardimci olur. Bu hücre onarimi için çok önemlidir, çünkü cilt bakim ürünleri popüler bir madde var,, 1.000 ‘den fazla% tarafindan su tutma artirmak elastikiyet ve kirisikliklarin kavgalar olusumunu destekler. Hyaluronik asit takviyesi fiyati kadar sürebilmektedir pahali bir malzemedir. (Ayrica Restylane ve Juvaderm en önemli madde bulunuyor.)

Pantotenik asit: B5 vitamini olarak bilinen, bu maddenin eksik oldugu nadirdir. Ancak, biraz daha fazla zarar vermez. Arastirma B5, iyilesme sürecini hizlandirir cilt tutarlilik gelistirir, akne azaltir ve gözenek boyutu azalttigini göstermistir ……

Özellikle belirsiz, çok amaçli takviyeleri daha cilt, saç ve tirnak degil, hedef ürünler tercih.

Sonra, ürün gelistirme içine gitti arastirma ve test düsünün. AdorageMD Cilt Formula raflarda vurur önce, bir FDA onayli laboratuar, hem de Manhattan “bir dermatolojik ofiste testlerde Fransa ve test iki yil içinde klinik çalismalarin yil vardi, Umanskaya diyor.

Ciltler için Formül, örnegin, akilda üç gol ile mühendislik: 1), saglikli bir cilt tesvik bilinen mümkün oldugunca çok sayida madde olarak kullanin

2) Her madde gerçek sonuçlar göstermelidir, ve 3) doz yogun yasam sigdirmak için günde en fazla iki kapsül ile sinirli olmalidir