zoom hakkinda ne beyazlatma oldugunu

Dis beyazlatma dislerini üzerinde igrenç lekeleri utanç muzdarip birçok nimet oldugunu. Digerleri için olsa da, parlayan disler seçtiginiz için nedeni dislerini ve güzellik gelistirmek için mümkün olacak, böylece olmasidir.

Parlayan dislerin pek çok yöntem vardir, bazi çoklu oturum için oturup, ve hala hemen sonuç isteyenlere hitap baskalarina bir kisi gerektiren. Zaman bir kisitlama kimin için olanlar için, Hizmetler Beyazlatma Yakinlastirma Dis bir rahatlama olarak gelecek. Gerekli olan tek sey bir dis renk degisikligi ve dis lekeleri ölçüde bagli olarak, dogal renk tonlari on kadar hafifletilmis olan, içinde bir saat vardir.

Parlayan dis Bu yöntem, oldukça basit ve agri anlamina gelmez. Services parlayan zoom Dis için gitmek planliyorsaniz nedenle, bir gün önce kabuslar muzdarip gerekmez. Eger parlayan dislerin islemine baslamadan önce, dis hekiminiz yordam üzerinde etkili olmasini saglamak için bir gölge degerlendirme ve ayrintili bir sözlü sinav yürütecek. Bu yapildiktan sonra, gerçek islemi baslar. Öncelikle, dudaklarinizi ve dis etleri izole edilecek küçük bir hazirlik vardir.

Jeli Zoom parlayan sonra dis üzerine tatbik edilir ve özel olarak bu islem için tasarlanmis bir isik jel aktif hale getirmek için kullanilir. Buna paralel olarak, bir florür tedavi tüm islemi tamamlamak için bes dakika için kullanilir. Bu, bu yöntem alir hepsi bu, ve güzel, parlak bir gülümseme ile adim!

Hizmetler Beyazlatma zoom Dis jel pH dengeli Hidrojen Peroksit kullanin. Bu Hidrojen Peroksit özel isik ile aktive oldugunda, disler üzerinde renk degisikligi ve lekeleri çikarmak için dis mine nüfuz eder. Bu prosedürün en iyi yani, tekrarlanan oturma için gitmek gerek kalmamasidir. Piyasa çok dis beyazlatma ürünleri ve tatmin edici ve kalici sonuçlar elde iddia beyazlatma sistemleri ile dolu. Yeni zirvelere ulasti en popüler ve basarili tedavi, biri tedavi Beyazlatma Yakinlastirma Dis oldugunu. Bu profesyonel ve deneyimli dis hekimi tarafindan yapilan bir in-sandalye tedavidir.

1. Biri dis tedavisi hakkinda duydugunda, aklimiza açilan ilk sey acidir! Ancak tip bilimi alaninda yeni ve daha güvenli teknolojiler gelisine, dis beyazlatma sürecinde ücretsiz kesinlikle aci oldu! Evet, dogru duydunuz!
2. Bu tedavi bir ultraviyole isini bir lazer isini kullanir. Kelime Ultra viyole isinlarinin sadece ses çogumuz geri yapar. Ancak, yeni ve ileri teknoloji Zoom3 kesinlikle yan etkisi ücretsiz bu tedavi yapti! Bu baglamda, dis zaman çok kisa bir sürede için kimyasallar ve hatta UV isinlarina maruz kalmaktadir. Böylece daha güvenli bir tedavi yapmak. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve tek etkisi dis öncekinden daha beyaz görünüyor olmasidir!
3. Bu tedavinin en önemli özelliklerinden biri kesin sonuçlari görmek için gün veya hafta beklemek zorunda degil olmasidir. Bu tedavi birkaç dakika bir konuda neden gösterir! Sadece 45 dakika gerektirir. Ayrica, yeni ve daha hizli Zoom3 teknolojisi ile, bu daha az daha 45 dakika sürer! Bu tedavi ile bir dislerini dügün gibi, hatta özel bir durum için acil olarak olarak beyazlatilmis alabilirsiniz!
4. Bu tedavi bir dis beyazlatilmis almanin çok rahat ve sorunsuz bir yöntemdir. Yapmaniz gereken tek sey dis hekimi isini yapar iken, birkaç dakika için bir sandalyeye oturup dinlenmek oldugunu.
5. Beyazlatma acil olup, alti aydan fazla uzun bir süre sürer. Hatta üç yil garanti ile bir take-ev bakim jeli olsun