yapilacak ve yapilmayacak seyler yuko Saç düzlestirme.

Yuko Saç Dogrultma sistemi sert kimyasallar kullanmadan dogal veya yapay kivircik saç düzlestirme bir devrimci bir yoldur. En dogrultma tedaviler saç kökü zarar verebilir kimyasal maddeler kullanmayin, ancak Yuko tedavi aslinda yumusak ve her zamankinden daha fazla yönetilebilir birakarak saç durumunu iyilestirir. Bu saç zarar alanlarina besin geri ve güçlü ve saglikli birakir bir keratin bakimindan zengin çözüm kullanir olmasidir.

Bu düsünülmektedir düzeltin ya da günlük düzeltmek için dalgali veya kivircik saçli girisimi ile Ingiltere’de kadinlarin yaklasik% 67. En dogrultma islemleri genellikle 40 dakika kadar sürebilir. Bazi kadinlar 4 ila 6 saat kendi asi kilitleri ile mücadele bir hafta harcama anlamina gelir. Daha sok edici, bu stil zaman 275 saat, bir yil kadar ekleyebilirsiniz! Yani sira sabah çok zaman aliyor gibi, stil Bu saatler bizim saç sagligi için ciddi hasara neden olabilir. Saç düzeltmek için gerekli olan yüksek sicakliklar etkili bir saç, kirilgan zayif olmak ve hatta kapali zarar verebilir neden olabilir. Bu hasarli uçlari kesilir sürece bu zarar tersine çevirmek için oldukça zor olabilir. Dogal kivircik saçli bir kadin için, kisa saç stili felaket anlamina gelebilir.

Yuko Saç Dogrultma sistemi asi saç ehlilestirdigine ve yönetilemez saçli yorulmadan savas her sabah kadinlar için hayat degistiren bir tedavi olabilir. Tedavi gören kadinlar artik simdiye kadar ilk kez sabah ‘yikayin ve gitmek’ mümkün oldugunu bildirdin. Peki kim tedavi olabilir? Yuko sistemi tüm saç tipleri için uygundur ama renkli ya da kimyasal islem görmüs saçlar üzerinde özellikle iyi çalisir. Hamile veya emziren kadinlar tedavi olamaz dikkat etmek önemlidir. Bu hafif dalgali saç kaba çok kivircik saçlar için tüm yol etkilidir.

Tedaviden sonra nitelikli bir stilist tarafindan tedavi saç bakmak nasil bildirilecektir. Eger tedavi oldu sonraki ilk 4 gün saç genel etkisi çok önemlidir ve hatirlamaniz gereken birkaç sey var. Bu saç dokusu etkileyecek gibi saçinizi yikayin olmamalidir. Bu süreç orijinal sekline farkli bir sekil kalip, bu nedenle bu saç seklini etkileyecek saçiniza bir sey yapmak önemlidir. Örnegin, bir at kuyrugu saç kravat olmamalidir, saç klipleri kullanan kulaklarin arkasinda saç çekme, ya da saç bantlari kullanin. Ayrica, spreyler, jel ya da saç köpükleri kullanabilir ya da terlemeye neden olacak herhangi bir egzersiz yer almamalidir.

Yuko sistemi 8 ila 12 ay arasinda sürer ve size saç harcamak stil süreyi önemli ölçüde azaltabilir. Bazi kadinlar bile tedavi sonrasi dramatik saç büyüme bildirdin. Onlar zarar isi aletleri kullanmak gerekmez, bu nedenle saç sagligini büyük ölçüde da saglikli büyüme tesvik hangi artirildi.

Eger Yuko Saç Dogrultma sistemine sahip ilgileniyorsaniz, o zaman Londra’da Inanch salonunda daha yapmis daha iyi bir yer yoktur. Daha fazla bilgi için tiklayiniz.