smartlipo – güvenli, non-invaziv vücut sekillendirme

Yenilikçi teknolojisi yararina çalisma

SmartLipo, etkili yag çikarilmasi için yenilikçi teknik, onun güvenli, non-invaziv vücut sekillendirme sonuçlari için popülerlik kazanmistir. Bu kilo vermek için bir teknik degildir. Ancak, agirlik izlerken ya da yorucu egzersiz yanit vermedigi kanitlanmis yag mevduat kurtulmak isteyen insanlar için bir nimet oldugunu. Bu yüz, çene, erkek geri gögüsler, kollar, kalça, boyun ve diz küçük bölgeler için özellikle yararlidir.

smartlipo mpx

SmartLipo MPX – SmartLipo sonuçlari bir lazer vücut heykel platformunun kullanimi ile elde edilir. FDA onayli SmartLipo ve SmartLipo MPX kolayca lenfatik sistem tarafindan emilir ve dogal vücut disina kizarmis saglayan, yag etkili sivilasma neden olur.

avantajlari bir sürü

SmartLipo non-invaziv. Bu lokal anestezi altinda yapilir. Bir dakika kesikten, bir lazer fiber sahip olan bir kanül deri içine sokulur. Kanül ileri ve geri hareket yag hücrelerinin ulasmak için lazer enerjisi neden olur. Yag hücreleri kirmak ve akitmak. Kollajen büzülme da lazer enerjisi neden olur. Lazer prob küçük dikisler gerekli olmayacagi anlamina gelir.

SmartLipo güvenlidir. Bu, sislik, kanama daha küçük bir ölçüde neden rahatsizlik ve geleneksel liposuction göre morarma. Ayrica, sadece adipositlerde hedef ve bu güvenilir bir seçenek haline getiriyor.

Lazer liposuction Bu yenilikçi formu da iyi bir vücut kontur saglar. Doku koagülasyonu ve termal isitma islemleri sayesinde, cilt sikma tesvik eder. Bu gevsek bir cilde sahip her iki cinsten üyeleri için büyük bir fayda olarak geliyor. 40 + yas grubunda insanlarin kendilerini estetik tatmin edici sonuçlar için fark edebilirsiniz.

Bir SmartLipo tedavi seans yaklasik bir saat sürer ve hasta birkaç gün içinde onun normal rutin devam edebilirsiniz.