Remy insan saçi olmayan, Remy saç, saç uzatma için tek çizilmis ve çift çekilmis saç

Remy (remi) / Tirnak Dogru Saç – Remy saç uzatma için satin almak için en iyi türüdür. Ne yazik ki birçok sirket bugün saçlarini Remy aradiginiz ve gerçekten Remy degildir. Gerçek Remy saç dikkatle örgülü olan veya bagis bas kesilmis önce bagladi. Bu nedenle karisikligi ortadan kaldirarak ve paspas, uyumlu tirnak etlerini tüm tutar. Saç manikür uyumlu tutmak için dikkatli bir sekilde tüm boyama süreçlerle ele alinmasi gerekir. Renk seviyesi 5 veya kimyasal dokulu koyu ise bu kimyasal dokulu olmasi veya bir seviye 6 ya da daha yüksek ve 6 ay veya daha fazla hafifletilmis ise gerçek Remy saç 3-4 ay sürmelidir.

Non-Remy/Fallen veya Saç Firçali – Bu en ucuz ve uzun süreli kullanim için tavsiye edilmez. Sigara Remy saç odasi zemin, firçalar ve baska bir yerde uzun saçli bulunabilir kesme toplanir. Daha sonra (yikama ve nem ile saç siser korkunç bir manikür ile), karisikligi önlemek için denemek için mümkün oldugunca manikür uzak yikamak için asit bir fiçi içinde atilir. Bu noktada boyama gerçeklesecek. Saç sonra parlak yapmak ve güzel hissetmek için bir silikon banyo konur. Saç daha sonra uyumlu ve atki, keratin ip uçlarina ya da toplu konur. Bir doku uzantilari içine perma kalmasi gerekirse daha fazla silikon eklenmesi gerekir. Çin nedeniyle gücü asit banyosu ragmen gitmek için en iyi saç. Bu süreçte çok iyi ve minimum karisikligi ile bir ürün üretebilir bazi sirketler vardir. Onlar için hile yok asit olmadan tüm manikür kurtulmak için saç kalan manikür paspas ve en kisa sürede silikon yikanip gibi karisikligi neden olur. Oldugu Eger daha büyük olasilikla saç 4oz için 125 $ altinda ödeme durumunda olmayan-Remy saç oldugunu.

Tek Çekilmis Saç – Bu saç bir midilli kuyruk veya örgü yerlestirilir ve daha sonra donör kafasindan kesilmistir. Bu noktada çok kisa tüyleri (kisa tüyleri dolayisiyla tek adi çizilmis üzerinden “çizilmis” vardir), kaldirilir. Bu hafif konik, katmanli bir görünüm veren tam uzunluktan daha kisa olan bazi killar birakir. Bu kolay karistirma ve en dogal bir görünüm için yapar. Tüm gerçek Remy saç% 95 tek çizilir. Eger 2 “-3” uzun müsterinizin saç için uzantilari için çok kalin bir alt kenari istiyorum ve Döseme eger.

Çift Drawn – saç Bu tür tek bir uzunlugudur. Tek çizilmis gibi uzantilari hiçbir kisa killar vardir. Kisa saç her disari “çizilmis” olmustur. Zaman çift çekilmis saç çogu ucuz ve Non-Remy oldugunu. Saçin çok atilir nedeniyle çift çekilmis Remy saç çok pahalidir. Çünkü bu çok az sayida sirket Remy çift çekilmis uzantilari var. Avantaji her zaman altindaki çok ince olmadan istediginiz uzunlugu elde edilmesi. Eger saç yerine sahte gibi bebek bakmak ve bir ustura ile kesme bir uzman olmadiginiz sürece bir dezavantaj.