ofiste dogru makyaj için ipuçlari

Kendiniz kadinlar için bugünlerde daha önemlidir mevcut nasil bir görünüm. Bu bir ofis ortaminda çalismak kadinlar için özellikle daha önemli. Biz ciddi bir is profesyonel olarak alinacak istiyorum ama biz de kadinlik tutmak istiyorum. Sonuçta, bize kadinlar yapar degil mi? Ayrica çok fazla makyaj ve çocuksu ya da profesyonelce olarak çikabilir giymek istemiyorum. Oldukça biz kadinlar yürümek gerekiyor ip var.

Makyaj uzmanlari tüm kadinlarin bir ofis ortaminda yürümek gerekiyor ne ince bir çizgi oldugunu kabul ediyorsunuz. Bugünün kadinlar bir erkek kadar güçlü göstermek gerekir, onlar bir adam ayak uydurmak, ve henüz hala bir kadin gibi yumusak ve nazik gösterebilir. Burada bir ofis çevre dostu makyaj rutin için bazi hizli öneriler:

Öncelikle, yikama temizlik herhangi bir sert maddeler içermez ile yüzünüzü temizleyin. Yüzünü temizledikten sonra, asiri temizleyici kaldirilmasi ve gözenekleri unclog için toner tabakasi uygulayin ve sonra nemlendirici biraz ile yüzünüzü masaj.
Yüz kremi ya da yüzünde temel kullanmayin. Eger düzgün bir cilt varsa, saydam cilt için su ve toner birkaç damla ile bazi vakif ile alabilirsiniz. Toz az miktarda kullanin ve bir brusher kullanarak yanaklarda bunu pat.
Tüm bu yaptiktan sonra, bir eye liner, göz fari ve bazi maskara kullanarak bazi göz makyaj uygulamak. Son olarak biraz daha fazla, ve, maskara bir veya iki kat geçerli oldugunu gözlerinizi tanimlamak için bir sivi eye liner uygulayin.
Bir isik gölgeli ruj koymak. Doku kagitlari kullanarak dogal bir görünüm vermek için kurulayin.

Zaman birakma bir saat uzakta ve size bir potansiyel müsteri ya da yatirimci ile bir son dakika toplanti için planlanan oldugunuz e-posta almak. Eger size ne kadar makyaj kontrol beri Simdi, yedi sekiz saat civarinda oldu? Bu sorunun cevabi panik kalmamasidir. Bu gibi bu hizli acil durumlar için bazi ipuçlari:

Ilk olarak, yüzünüzde kompakt toz biraz pat, ve sonra büyük boyutta gözleri tanimlar. Bunu yaptiktan sonra, bir pamuklu bir bez veya parmaginizla yumusak göz kapaklarinizin basin. Bu bir dumanli etkisi vermelidir.
Çene, alin ve yanak kemigi üzerine allik kullanin. Dudaklari dudak kalemi ve ruj uygulayin.
Uzun vadeli süre ruj yapmak için dudak üstüne karanlik bir dudak kalemi uygulayin. Size ISTIYORUM, hiçbir dudak kalemi olmasi durumunda sadece ruj uygulayabilirsiniz.