neden kadin ve erkek plastik cerrahi için yüz germe ameliyati en önemli sebepleri tabi yok

Yüz germe islemi onlarca yildir ve 40 yasin üzerindeki kadin ve erkek üzerinde yapilan en popüler plastik cerrahi prosedürleri biridir. Bu kirisikliklar, çene alti ve cildin sarkmasini diger alanlarin görünümünü azaltmak için yetenegi için lanse. Yüz germe islemi sonuçlari bu lazer cilt yenileme, lazer cilt sikilastirma, Botox veya Restylane enjeksiyonlari, kimyasal peeling, veya Thermage göre daha kalici bir kozmetik çözüm, yapmak, yil sürer.

gevsek cilt sikin

Erkek ve kadin yüz germe ameliyati üst sebebi kirisikliklar, çene alti ve yüz bölgesinde sarkma görünümünü azaltmaktir. Belirli alanlarda ve yüz kusurlarini gidermeye yönelik yüz germe prosedürleri farkli türleri vardir.

derinin altinda kaslarinizi sikin

Daha gelismis yüz germe teknikleri sadece sarkma cilt adresi yok, onlar da altta yatan kaslari hedef. Bu SMAS (Alt Kas Aponevrotik Sistemi) gibi islemleri derinin altindaki kas ve yapilarin yeniden düzenlemek için tasarlanmistir. Bu ciltte stresi azaltir ve daha uzun ömürlü sonuçlar üretir.

genç görünmek

Yüz germe islemi tüm sisme ve morarma asagi gitti sonra hastalarin yas daha genç görünmenize yardimci olabilir. Daha az agri ve daha kisa iyilesme dönemi içinde Neyse ki, gelismis yüz germe teknigi sonucu. Tüm asagi gitmek sisme için birkaç hafta kadar sürebilir ragmen çogu hasta, cerrahi ilk iki hafta içinde ciddi gelismeler göreceksiniz.

görünüm ve özgüven gelistirmek

Yüz germe islemi sonuçlari genellikle görünümü hakkinda çok fazla güvendiklerini hasta birakir. Nihayet onlar hissediyorum yas bakmak sanki kadin ve erkek hissediyorum.

Böyle bir yüz germe olarak bir yüz plastik cerrahi islem geçiren düsünüyorsaniz, size güven nitelikli, kurul onayli plastik cerrah seçmek önemlidir.