neden ben agzima bir uçuk almaya devam yok

Bazen dudak üzerinde küçük yumru aslinda bir bebek uçuk oldugunu söyleyebilirim. Birçok kisi kasinti ya da ortaya çikan üzere oldugunu gösterir karincalanma hissi hissediyorum.

Herpes Tip 1 birçok kisi mevcut Simplex, ama herkes uçuk belirtileri vardir. Bulasici var ve sizin fincan paylasmak için dikkatli olmak aksam yemeginde samimi parçalari ve hatta paylasimi, öpüsme açisindan hayatinizda insanlarin etrafinda dikkatli sergilemek gerektigini unutmayin. Kabarciklar sivi içerir ve bu sorunu çözmek için birkaç gün sürebilir. Ne sinir bozucu bir kez islem, bogaz kurtulmak ve daha sonra kurumasini ve kabuklar gibi çatlama baslar ve sonunda iyilesir biliyorum baslar olmasidir.

Agiz Herpes veya Herpes genital olan Tip 1 virüs tip 2 Simplex. Dünyadaki hemen hemen herkes bu son derece bulasici virüs tasir. Bu birçok kisi zaten maruz kalmis ve onu yakalamak degil, ancak bagisiklik sistemi onu yakalamak olabilir zayiflar gibi yine bakim önemli oldugu anlamina gelir.

Bir uçuk neden katkida bulunan faktörler bir günese soguk, pozlama ve bilinmeyen nedenlerle alici, stres, kötü uyku vardir. Iyi yemek aliskanliklari, uyku aliskanliklari ve sakinlestirici düsüncelerle stresli bir olay önce pesin olarak kendinizi hazirlayin.

Lizin hem önlemek ve Ariss eger bir tedavi almak için yararli bir ekidir. Ayrica daha hizli çözmek yardimci olacaktir doktorunuzdan bir reçete alabilirsiniz. Viral enfeksiyon hiç gitmis olmayacak ama yine de çogu insan muzdarip oldugu uzun on gün döngüsü ortadan kaldirmak için yardimci olabilir.

Cildi nemlendirmek, bir anti-viral ilaç almak lisin kullanimi ve beslenme gelistirmek. Gelecekte salginlari önlemek için günes koruma faktörü ile kat dudak sürece günes önlemek için emin olun.