darbe kurutma on emir

Bir nemlendirici sampuan, havlu, saç nemlendirici krem, firça, ve tabii ki, gösterinin yildizi, fön makinesi: Asagidaki darbe kurutma ihtiyaç vardir gerekli araçlardir.

Saç kurutma darbe baska bir sey sizin için düzenli bir görev olabilir. Eger bu kadar düsünüyorsaniz o kadar kolay, iyi o zaman, tekrar düsünün. Bu çok sayida sirlari oldugunu bilmek isteyebilirsiniz. Bunlari kesfetmek için kasinti vardir? Her kiz aldatilan süper sik saçlar en inanç tutmak için uymasi gereken On Emir asagida listelenmistir.

1. Sen normal sampuan kullanmayacaktir
Saçinizi yikayin, nemlendirici sampuan kullandiginizdan emin olun. Bu darbe kurutma yapabileceginiz sert hasar saçinizin koruma olarak hizmet vermektedir.

2. Sen bir havlu ile senin saç ovmak degildir
Bu çogu kadin ile kayma-up çok yaygindir. Onlar özellikle acele, onlarin kilitleri kapali kurutma, bunlar siddetle kendi havlu ile saçlarini ovmak egilimindedir. Yanlis kavrami sürtünme hizli ve sert ise, kolayca damlayan saç kurur oldugunu olabilir.

Aksine, bir havlu ile saç ovmak zaman, kivircik saça neden sürtünme üretir. Bunu yapmak için uygun sekilde tüm kuru bir havlu ile saç, havlu büküm ve basinizin üzerinden açmak kapsayacak sadece etmektir. Bu üfleme için hazir olana kadar birkaç dakika bekletin.

3. Sen darbe kurutma ürünleri kullanarak geçmek degildir
Baska bir iskence için saç açiga önce, merhamet edin. Bu isi normal alir çok daha zararlardan saç kaydedebilirsiniz ürünleri uygulamak isteyebilirsiniz. , Saç gerçekten büyük bir yardim olabilir korunmasina yardimci olabilir iyi bir ürün bakin.

Mousse veya jel köpük ince ve ince saçlar için en iyisidir. Orta doku için, teller gibi köpük veya jel köpük, düzenli jel ya da krem ??gibi hafif ürünleri ile terbiye edilebilir. Kalin saç varsa Simdi, agir ürünler gerekir. Bu jel, mum, krem ??veya güçlü bir köpük deneyebilirsiniz.

4. Sen bölüme parçasi senin saç unutmayin degildir
Iyi gelismis saç ulasmada bir teknik saçlarinda birkaç küçük bölümleri yapmaktir.

Uzun saçli olanlar için, bu 2-4 santim kalinliginda saç birçok küçük bölümler yapmak tavsiye edilir. Daha sonra saç geri kalani uzakta klibi. Kisa saçlar için, iki ila dört bölüm halinde saç bölebilirsiniz.
Bu bölümü yapmak yönetmek için saç daha kolay hale her bölümünde daha odakli yardimci olacaktir. Bu teknik ayni zamanda o kadar çok saç sekilde oldugu için size fön makinesi ve firça ile daha iyi basa çikmak için izin verir.

5. Sen kafa derisi için fön makinesi yakin tutmak degildir
Uzakta saç yaklasik alti santim güvenli bir mesafede durun. Kafa derisi yakin kuru darbe yok. Kafa derisi disari Bu kurur bu nedenle, bu saç için yeterli nem saglamak mümkün olmayacaktir. Bu bir diger akilli nedeni yanan sizin teller herhangi bir tutmaktir.

6. Sen tek bir yöne üfleme tutmak degildir
Bir süper düz bir göz atmak istiyorsaniz, hava asagiya dogru esiyor ki fön makinesi gibi yerlestirin. Saçinizin sonuna kadar kökleri ipliklerini kurutma makinesi kaydirin. Çok uzun süre tek bir noktada bu yönlendirmeyin. Her zaman uzun süre isiya saç maruz hatirliyorum, daha fazla zarar bunu yapmak için daha fazla muhtemeldir.

7. Sen asiri kuru senin saç degil eder
Saçlarinizi biraz nemli birakin. Tamamen kurutmayin. Eger saç damlama olmasi için degil sadece yeterli olacaktir. Neyse, saç sonunda sadece birkaç dakika içinde kapali kurur. Bu saç bazi nem terk yardimci olacaktir.

8. Sen soguk hava ile bitirmek unutmayin basarisiz degildir
Eger saç saç tirnak etlerini yaratmasidir darbe kuru ne olur, bu arzu tarzi olusturan yardimci olur. Eger mücadele vardir her bölümde soguk hava üfleme kilitli saç düz bir görünüm veya yeni doku tutacak

9. Sen anahtar unutmak degildir
Mükemmel bir üfleme için önemli firça ve fön makinesi koordine sanat ana etmektir. Bunu yapmak için ne iyi yolu-pratik baska bir sey degildir! Saç stilistleri bu seyi yapiyor çok iyi neden hiç merak ettiniz? Cevap basit. Insanlarin nispeten iyi bir sayi için bu gün çünkü bu kadar.

10. Sen yanlis firça kullanmayacaktir
Bazi firçalar özel stilleri olusturmak aslinda yararli oldugunu biliyorsaniz bu sizin için çok olumlu olacaktir. Örnegin, bu düz göz atmak kurutma darbe, sen bir raket firça gerekir. Uzmanlar hepsi ayni zamanda saç daha büyük kismini kapsayabilir çünkü domuz killari ile bir kürek firça kullanmanizi öneririz. Buna karsilik, saç daha uzun darbe kuruma süresi kurtulmus edilir.

Eger inanç tutmak ve sadece bu kurallara uymak olacaktir, bir, mükemmel tarzi saglikli ve yönetilebilir saç için yolda kesinlikle vardir. Kelime yaymak için unutmayin.