Yeni chi saç düzlestirici ile saç kivirma deneyin

Saç salonlari bir çok saç düzlestirme hizmetler sunan ama bize bir salon bizim saç düzeltmek her zaman ziyaret etmek için imkansiz olsa da. Bizim saç düzlestirme için bir salon ziyaret etmek için zaman yönetmek için yogun planlanan yasam ile çok daha zordur. Ve bu evde bir saç düzlestirici gerekir nedeni budur. Bu bizim çok zaman kazandirir sadece ama ayni zamanda çok para kazandirir. sadece kendiniz bir saç düzlestirici sahipseniz, istediginiz zaman evde saçiniza stil bir çok sey yapabilir ki.

Simdi soru piyasada saç düzlestirici çok çesitli bir saç düzlestirici seçme gelebilir. Bu yanit için o kadar kolay degildir. Kalite için iliskilerinde CHI ve GHD saç düzlestirici saç düzlestirme teknolojisi dünyanin en iyi en noktada duruyor. Biz popülerlik seviyesine bunlari göz önüne alirsak Ama CHI saç düzlestirici üst gelir. Onlar insanlarin mükemmel ihtiyaçlarini karsilamak gibi CHI saç düzlestirici günden güne daha popüler hale geliyor. Eger hafif bir düzlestirici gerekiyorsa ve CHI performans en iyi saglayan ile birlikte, sizin için en iyi biridir.

Bir saç düzlestirici düsünmek zaman biz düsündügünüz ilk sey saç düzlestirme oldugu ortak bir kavramdir. Ancak, bir saç düzlestirici çesitli amaçlar için ve saç bir çok yapmak için kullanilabilir saç düzlestime yaninda. Bir saç düzlestirici da saç kivirma amaciyla kullanilabilir.

Simdi saç kivirma amaciyla bir CHI saç düzlestirici nasil kullanilacagi hakkinda bazi adimlar hakkinda konusalim. Bunu bir saç düzlestirici kullanin böylece yapmaniz gereken ilk sey saç hazirlamaktir. Ilk sampuan iyi bir klima saç ve var. Daha sonra düzlestirici isi saçiniza zarar vermez, böylece bir miktar isi sprey koruma ile saç sprey. Sprey saç ve saç bosa ya da yanmis alir degil böylece demir arasinda koruyucu bir bariyer olusturur. Artik saçin tarama yumaklar ayirmak için bir algoritmayi. Bu size daha fazla kolaylikla saç kivirmak böylece cihaz kolayca saç yeniden sekillendirmek böylece kivirma mumlar kullanmak daha iyidir. Arka saç çizgisi üzerinde saç bir inç kalan tüm saç klibi birakarak. Saç çizgisi en yakin saç bir inç kalinliginda bölümü birakin. Kolayca onlari çalismak, böylece gruplar halinde saç Klip.

Küçük bukleler sahibi olmak için size saç yaklasik iki inç bölümü ile baslayabilir. Yaklasik iki inç uzakta kökünden yatay demir Klip ve demir içe dönmeye baslayacak. Eger saç ucu ulasana kadar demir asagi dogru itin. Klibi saklamak birakmadan önce iki ya da üç dakika kisaltildi. Bu saçinizin kivircik görünümünü engeller.

Sadece bu degil ayni zamanda CHI saç düzlestirici ile twirling bukleler veya muhtesem dalgalar olusturabilirsiniz. Iyi bir dogrultma ve kendi yaraticilik ile bir çok sayida saç olusturmak ve büyük bir göz atabilirsiniz.