mikrodermabrazyon kirisikliklar ve akne kaldirir

Mikrodermabrazyon gençlestirir ve cildi canlandirir. Mikrodermabrazyon vakum emme yeni, yumusak deri ve hatta cilt dokusu ile birakarak, ölü deri hücreleri ile kristaller kaldirir hafifçe ve acisiz cildinizi ölü tabakasini temizlemek için kristalleri güzel bir jet kullanir.

Mikrodermabrazyon da, dermis en derin tabakasinda yeni hücre üretimini tesvik gözenekleri temizler ve cilt dokusunu gelistirmek için kollajen uyarir.

Mikrodermabrazyon yüz, boyun, gögüs, dirsek, kol, diz ve eller tedavisinde açik veya koyu cilt üzerinde kullanilabilir.

Mikrodermabrazyon tedavi süreci:

Hastalar hafif windburn olarak mikrodermabrazyon tedavisi hissi atfedilen var. Rahatsizlik genellikle oldukça az. Tedavi genellikle yüzünde 20 dakika ve boyun ve üst vücut alanda 45 dakika sürer.

Yaklasik 1 8 seans – – 2 hafta araliklarla mikrodermabrazyon tedavisi bir normal ders 4 arasinda degismektedir. Akne izleri için, en fazla 20 tedaviler gerekli olabilir. 3 ay çok iyi durumda cildinizi korumak için – Bu ek tedaviler her 1 planlamak için tavsiye edilir.

Mikrodermabrazyon için uygundur:
– Ince çizgiler ve kirisikliklar
– Yas lekeleri, günes hasari ve hiperpigmentasyon
– Akne izleri, su çiçegi izleri ve çatlaklari
– Sikisan cilt, genislemis gözenekler ve lekeleri
– Mat cilt

Mikrodermabrazyon bakim sonra:

Toner Yeniden Nemlendirici, nemlendirici ve günes muayenehane birakarak tedavi bölgesine uygulanir.
Bazi kizariklik mikrodermabrazyon tedavisi sonrasi, ancak bu birkaç saatten fazla devam etmesi olasi degildir bekleniyor. Hafif bir günes yanigi olan hissi de birkaç saat sonra geçecek. Bu noktada nemlendirici uygulayarak yardimci olacaktir.
Dogrudan günese maruz kaçinmak ve kullanimi günes ekran çok tedaviden sonra tavsiye edilir, ayni zamanda tedavi öncesi ve sonrasi 72 saat boyunca AHA, glikolik asit ürünleri ve cilt pul pul dökülme scrubs kaçinin.
Vakif gibi tam makyaj önlemek ve tedavi sonrasi 24 saat boyunca toz bastirdi. Göz makyaj ve ruj mikrodermabrazyon tedavisi hemen sonra uygulanabilir.