kendinizi bir kozmetik cerrahi kas kaldirma ile genç, parlak gözleri gençlestirmek

Bir kozmetik cerrahi Kas Kaldirma ile Gençlik, parlak gözler: Kendinizi gençlesin

Kaslarinizi yüzünüzde en önemli özelligi çerçeve. Sonuçta, gözlerini ruhun penceresi olan ve insanlar bunlari size baglanti! Tüm gözler güzel, ama sarkma cilt veya anormallikleri kendi güzelligi olumsuz etkisi olabilir.

Bir kas kaldirma yüzünüzün tüm görünümünü dramatik bir fark yaratabilir basit bir islemdir. Bu ileri en iyi yüz koyarak engel yüz sorunlari düzeltmek için en kolay yollarindan biri olabilir!

Bir kas kaldirma benim için ne yapabilir?

* Eger göz kapagi torbalari, asiri ya da yorgun ya da üzgün görünmesini saglar, alt kapagin üzerinde asagi sarkar kas ve üst göz kapagi çevresindeki sarkma doku var mi? Bir kas kaldirma, sarkma doku kaldirmak gizleme gözlerini ortaya çikarmak ve gözlerinizi daha büyük ve daha açik görünmesini saglayabilirsiniz.

* Gözlerinizi arasindaki kas çatma kirisikliklari varsa, bir kas kaldirma bunlari ortadan kaldirabilir.

* Eger bir kas deformitesi varsa, bir kas kaldirma düzeltebilirsiniz.

* Eger kaslari bir kemer ya da farkli bir sekil daha vardi istiyor musunuz? Bu genellikle kas kaldirma ile gerçeklestirilebilir.

* Eger kaslari daha iyi yüzünüzde yerlestirilmistir isterseniz, bir kas kaldirma, daha simetrik ve dogal bir görünüm olusturabilirsiniz. Yukari dogru kaslari kaldirarak, daha taze ve daha enerjik görünür.

ne bir kas kaldirma operasyonu olur?

Eger tüm operasyon için uykuda oldugunu böylece bir genel anestezi verilir. Bes kesiler bir kas kaldirma için gerekli, ancak saç kesilmis gerekmez çok küçük vardir. Üç saç tarafindan gizli alniniza üzerinde kafa derisi üzerinde yerlestirilir, ve diger iki senin tapinak yaninda saç içinde yapilir.

Cerrah daha sonra istediginiz sonuçlarina göre yukari doku ve yeniden konumlandirir kaldirir. Bu islem herhangi bir sarkma cilt kaldirir ve kirisikliklari azaltir.

Izleri genellikle çok iyi iyilesir ve saç gizlidir. Bu operasyon bir gün sonra bile sampuan olabilir.

Bu prosedür, endoskopik kas kaldirma denir. Bazen bir endoskopik kas kaldirma kirisik içinde gizli üst göz kapaginda küçük bir yara izi olusturmadan, aslinda üst göz kapaginda fazla deri ve yag kivrimlari kaldirir göz kapagi düzeltme ameliyati ile birlikte yapilir.

ben ameliyat sonrasi ne bekleyebilirsiniz?

Bir kas kaldirma ayaktan prosedür, bu nedenle ayni gün evinize gidebilirsiniz. Eger anestezi gelen uykulu olabilir gibi, ancak, eve götürmek için birine ihtiyacim olacak.

Ameliyat sonrasi iki üç gün için, bazi sislik olacak ve alniniza siki hissedeceksiniz. Göz kapaklarinizin yaklasik iki hafta çürük olabilir, ancak bu genellikle bes ila yedi gün sonra makyaj tarafindan karsilanabilir. Hastalar genellikle göz kapagi düzeltme ameliyati ile daha bir endoskopik kas kaldirma ile daha az morarma deneyim. Fotograflari http://www.drmillman.net gitmeden önce ve sonra için

Eger bir reçete alacaksiniz için, ameliyat sonrasi gün ilk çift için hafif bir bas agrisi karsilasabilirsiniz.

Prosedürün iki hafta içinde, sizin dikisler kaldirilacak ve ise dönebilirsiniz.

Sizin kaslari muhtemelen onlarin son konumda olmak isteyen biraz daha yüksek kalkacak. Dokulari ameliyat sonrasi ilk birkaç hafta boyunca dinlenmek onlar biraz düsecek olmasidir. Kaslarinizi ilk çok yüksek görünüyorsa kendi dogru pozisyona yerlesmek kadar, Eger makyaj ile telafi edebilir.

Kaslarinizi mükemmel bile ameliyat sonrasi uyumlu, ama bu aslinda daha dogal olabilir. Hiç kimse tam olarak birbirine benzemez kaslari vardir ve farkliliklari fark olamayacak kadar hafif olacak.

Bir kas kaldirma hiç dogal yüz ifadeleri engel olmayacaktir. Eger normal kas ve yüz hareketleri yeteneklerini tüm korur.

Bir Kas Kaldirma ve Riskleri Nelerdir?

Herhangi bir cerrahi ile risk olsa da, kas kaldirma ameliyatin riskleri son derece küçük. Okumak yazili malzeme verilecek ve tüm potansiyel riskleri önceden bir kas kaldirma için karar için sizinle birlikte tartisilacaktir.

Siz ve doktorunuz istenen sonuçlari elde etmek için sizin için en iyi kas pozisyonu degerlendirmek ve tartisacagiz. Dr Arthur Millman seni ilgilendirmez sorunlarin giderilmesi ise, dogal bir görünüm vermek için çalisiyoruz http://www.drmillman.net online öncesi ve sonrasi fotograflari görüntüler.

Kurtarma Programi nedir?

* Bas agrisi ve alin sikma genellikle 2-3 gün içinde gitti.
* Morarma ve sisme genellikle 5-10 gün içinde gitti.
* Dikisler kaldirilir ve 7-14 gün içinde is ya da diger sosyal aktivitelere döndürebilir.
* Kaslar kendi son pozisyonlarina dinlenmek ve 14-21 gün içinde egzersiz veya spor faaliyetleri devam edebilir.