cazibe unsuru olarak cilt

Bir bulasici grup vardi, ama daha çok kismen bir itici bir görünüm vardi çünkü lepers eski zamanlarda kaçinilmasi edildi. Sorun ne olursa olsun, sinyal negatif ve cazibe yol açti degildir: Herhangi bir ciddi bir cilt hastaligidir diger kisinin bir sorun oldugunu gözlemci için bir sinyaldir. Biz deri hastaliklari hakkinda bugün çok daha sofistike olsa da çirkin cilt konusunda dogustan gelen bir olumsuz kalitesi kalir. Bunun baslica nedeni cildin cinsel nitelik tasimaktadir. Deri vücudun en büyük ve en görünür seks organidir. Tüm cinsel aktivite ortaklar arasinda bir ilk çekim ile baslar, ve baska olmadan karsilikli çekim hiçbir sey olmuyor, hatta kadar seks gider gibi önemli. Çekicilik tüm cinsel aktivitenin alfa ve omega, doga büyük kaynaklar yatirim yapti oldugu bir niteliktir.

Eseyli üreme bitki ve hayvan erkek ve kadin birlikte çekmek için cazibe mekanizmasi bir tür gerektirir. Kimyasal, görsel, isitsel ve dokunsal: bu mekanizmalar dört temel tipi vardir. Yüksek yasam organizma tarafindan kullanilan mekanizma daha olustururlar. Düsük formlari sadece bir ya da iki ulaslabilir örnegin memeliler genellikle dört mekanizmalari kullanir. Kadin güveler bir feromon adi verilen bir cinsel koku kullanirken kadin ates böcegi, görsel isik sinyalleri kullanir. Deri de de rol oynayan kimyasal sinyaller üretir ama bu dizi biz, cilt tarafindan üretilen görsel sinyaller endise ediyor. Birçok arastirmalar cinsel turnoffs cilt ve saç hatalari ile ilgili oldugunu göstermektedir. Bizim konumuz saglikli bir cilt yoluyla cazibesini en üst düzeye çikarmak için nasil bu kadar insanlarda cinsel cazibe agirlikli olarak görsel.

Bizim görünüm, baskalarinin bizi nasil gördügünü, biz tek bir kelime söylemeden önce biz bir birey, uzun karsilamak her zaman gönderdiginiz önemli mesajdir. Çekici görünümlü ve biz bakmak nasil iyi duygu güçlü, olumlu bir mesaj gönderir. Amacim bir inanilmaz merak takdir, güzellik ve yasam heyecani ve nasil uzun yillar bu hediyeler keyfini sahip olmasidir. Ben basindan itibaren düz ayarlamaniz gerekir Birkaç öge.

Ben kesinlikle sigara daha çirkin cilt garanti etmek için iyi bir yol biliyorum. Sigara insanlar yikici bir süreç kullanilarak mutlu olmaya çalisiyorum nasil bir örnektir. Onlar duman ve hepsi “onlar zevk” o cevap verecektir neden herhangi bir sigara isteyin. Ben bu insanlarin vücutlarinin yaralanmasina oldugu gerçegi cahil oldugunu inanamiyorum. Eger bir is oldugunu, duman, ama unutmayin istiyorsaniz kötü saglik ve çirkin bir cilde sahip olacak ve bu kitap hakkinda ne degildir. Bir sonraki bölümde, sigara cilde yaptigi gibi bir tartisma mevcut.

Eger asiri kilolu iseniz size gerçekten ciddi saglikli ve çekici olmak ilgilenen eger kilo gerekir. Ben “kilolu” konusunu tartismali ve siyasi mayin dolu oldugunu biliyoruz. Gerçekler basittir. Vücut bu ekstra yük tasimak ve hizmet için tasarlanmamistir, bu nedenle tüm fizyolojik sistemleri vergileri. Ekstra agirlik tasiyan hiçbir yararlari vardir, ve zihin herhangi bir streç tarafindan yararli degildir. Bu ne kadar kilolu olursa olsun ve basarili kilo kontrolü için gerçek anahtar kilolu nedeni anlamak ve bu nedenle düzeltme ne kadar süreyle, ama için. Yok Burada bel kalça daha küçük olmalidir bir erkek veya bir kadin, olup olmadigini, gitmek bir görünüm kilavuzdur. Bir bel tanimlayamazsiniz Eger asiri kilolu ve hiçbir istisnasi yoktur. Bu nedenlerle, bir dizi için önemli olan, bir kardiyovasküler iliski oldugunu, fakat ayni derecede önemli gözde bir süreçtir. Karsi cinse, kalça daha küçük bir bel güçlü bir cinsel cazibe oldugunu. Biz neden daha sonra tartismak zorundadir.