tiras sonra unutmamak için ne

Erkek hem de kadinlar tiras. Onlar yüzlerini, koltukalti, bacak, ve hatta kasik bölgelerinde istenmeyen saç tiras. Tiras erkek elektrikli tras makineleri ile, son zamanlarda, basit tras makinesi ile yapilabilir ya da olabilir. Sen muhtemelen tiras sanati hakim olmasi, ancak sonrasi tiras sanati hakim olmasi?

Tiras geleneksel jilet veya biçak, yoluyla vücudun farkli bölgelerinden gelen ya da erkek elektrikli tiras makineler olarak elektrik motorlu araçlari ile saç kaldirilmasidir. Bu tiras, aslinda tiras nasil ve hangi tiras sonra yapmak hazirlanmak için bilmek önemlidir. Ne size tiras sonra yapmak için hatirlamak gerektigini bazi ipuçlari için okumaya devam edin.

Isiniz bittiginde yüzünü tiras ettiginizde, pürüzsüzlük için kontrol etmeniz gerekir. Ilik su ile yüzünüzü durulayin ve kaba alanlari veya tiras cevapsiz noktalar olup olmadigini kontrol etmek için parmaklarinizi kullanin. Pürüzsüz ve tiras temiz, sen tiras kremi ile tekrar ter yüzünü gereken bir elde etmek ve saç büyüme yönünün tersine tiras için.

Daha sonra, tekrar tiras sonra, su ile yüzünüzü yikayin ve yüzünüzü kurulayin için temiz bir havlu kullanin. Eger alkol içermeyen bir tiras kremi uygulamak gerekir. Ayrica, tiras zaman, tiras sonrasi uygulamak için unutmamak gerekir. Tiras sonrasi ürünleri artik oldukça uzun bir süre için piyasada olmustur. Yapilan tiras ilk hamamelis oldu. Tirastan sonra erkekler dogrudan yüzünde hamamelis geçerlidir. Hamamelis hala nedeniyle antiseptik özellikleri tras sonrasi yapiminda bir üs olarak kullanilir. Enfekte elde gelen kesikler ve yaniklar önlemek tras sonrasi.

Günümüzde, parfümünü losyon ya da jel seklinde bulunmaktadir. Tras sonrasi yaygin cilt tiras sirasinda kesildiginde enfeksiyonlari önlemek için erkekler tarafindan kullanilir. Tras sonrasi genellikle dezenfekte ve cilt sanitizes alkol antiseptik maddeler içerir.

Bunun disinda, ayrica yüz veya tras olan yikayin unutmamaliyiz. Eger taze trasli yüz nemlendirmek için bir nemlendirici losyon kullanabilirsiniz. Tras sonrasi nemlendirici içerir, bu nedenle zaten tras sonrasi kullandiktan sonra nemlendirici losyonlar kullanmak gerekmez.

Ayrica,, bakim ve onarim bir miktar gerektirir özellikle erkek elektrikli tras makineleri, bunlari kullandiktan sonra jilet bakmak gerekir. Bunlari kullandiktan sonra jilet temizlemek gerekir. Temiz bir jilet bakteri ekipman almak ve kendinizi kesmek zaman da cildinizin bulastirma olasiligini azaltir. Ayrica arada bir sizin jilet biçaklari degistirmeniz gerekir. Mat biçaklari bir düzgün ve temiz bir yüz asla.