6 kolay adimda bir genç yüz geri dogal bir sekilde

Yüz ve bogaz gençlestirme altinda kaslari gelistirmek basari üzerinde esas baglidir, ve deri ve diger kaplama doku desteklemelidir. Destekleyen kaslari zayif, gevsek ve çekmis iseniz, bir genç bir görünüm cilt her ne kadar parlak olursa olsun mümkün degildir. Ve herhangi bir yapay renklendirici sadece yastaki bir “sarkik” göstergeler vurguluyor.

Bu her iki cins için yazilmistir, ve ben kisaca yöntemleri tarif eder ben pratige ¬ yüz ve bogaz, ayni zamanda temel destekleyen kaslar kaplayan cildin iyilestirilmesi için tice.

Sarkma yüz var mi? Nasil sarkma yüz kaslari “tonda kadar” olabilir ve güçlendirilmis olabilir? Ve nasil oyuk doldurulabilir? Egzersiz gibi kas aktivitesi sir degil. Eger gelismekte olan ya da kol, bacak veya vücudun herhangi bir diger kismi “insa” vardir alistirma ayni yöntemleri. Tüm kaslar için, icra zaman, böylece güç ve esneklik kaybi, onlar küçülecegini degil zaman büyümek ve olacaktir. Sonra ilerleyen yas göstergeler olarak bildigimiz isaretleri görünmeye baslayacaktir.

Deri diger parçasi gibi cilt, sürtünme ile artirildi. Ve yukari parlatma için en iyi araçlar kuru avuç içi ve parmaklar. Ayrica bu sürtünme süreci biz daha önce oldugu gibi cilt dokusunu bu nedenle gibi ince degilken yas ve gibi görünmeye baslar ince yüzeysel çizgileri, kaldiracaktir. Ama çok güçlü bir sekilde masaj veya sürtünme yaratarak olsun yapmayin. Bunu yaparsaniz, muhtemelen cilt yipratmak, ya da siddetle yüz kaslari masaj yaparak onlari bogaz yapabilir.

Simdi benim yüz gençlestirme tamamlanmistir hangi uygulamalari anlatacagiz.

YÜZ VE BOGAZ VE SÜRTÜNME – bogaz beyazlatma iyi ve en ucuz yöntem el ve parmak kuru avuç içi ile sürtünme geregidir. Bu metod ile ayni sekilde, burun tarafinda ve köprü beyazlatmak için de iyi.

YÜZ KASLARI VE MASAJ – yanaklari sekiz kaslar tarafindan desteklenen – her iki tarafinda dört. Bunlar hemen göz altinda, çene kemikleri baglidir. Bu noktadan itibaren bu alçalma ve agiz çevresindeki güçlü kas bagli ve asagi hala alt tekrar çene genis bant gibi kaslara bagli olur. Sen at will bu destek yanak kaslari olabilir, gözlerinin altinda, elmacik kemikleri üzerinde bir grup olusturan bu eylemi. Gençliginde bu kaslar yanaklara gençlerin tam pürüzsüz bir görünüm özelligi veren, onlari örten doku ve cilt desteklemelidir. Onlar baska bir kas gibi, icra degilse Ama yillar avans olarak, onlar küçülecegini, güçlerini, boyut ve elastikiyetini kaybeder.

Bu derin kirisikliklar, bosa çene ve batik yanaklari için orada sadece bir tedavi oldugunu ve güçlendirmek ve bu destek kas boyutunu artirmak için. Taahhüt veya yanak kaslari bunching gerçeklestirebilirsiniz. Sonra ile baslamak istiyorum yanak üzerine elin avuç içi ile sikica bastirin. Gözlerin tapinak veya köse yönelik kasitli ve iyi, saglam bir sekilde bu demetler halinde kaslar ovalayin.

AGIZ-Bir egzersiz Ben güçlendirilmesi için uygulama “sfinkter,” veya kas agiz çevreleyen:

Ben o zaman dönüsümlü çekin ve rahatla agzimda oyalaniyor benim küçük yerlestirin. Bu egzersiz hizli bir genç agzina neden hangi, çevreleyen agiz kaslari ve firma agiz güçlendirecektir. Bu egzersiz germek ve agiz büyütmek ama droopiness veya sarkiklik kaldiracaktir olmayacaktir.

ÇENE KASLARI – agiz ile baglantili olarak ayrica çene yastik kaslari gelistirmek gerekir egzersiz. Çare çene noktasinin kalici sürtünme oldugunu.

TAPINAKLAR – tapinak destekleyen kaslar genellikle lavabo ve “yas batik tapinak” yas görünür. Bu tapinak kaslarin kalici sürtünme bu sorun çare olacak. Ve de gözlerin köseleri dogru tapinaklar sik ??sürtünme tavsiye edilir. Bu gençlerin düzgün tapinak üretecek ve ayrica kaz ayaklari kaldiracaktir.

JAWS – çene kaslarinin derin, saglam sürtünme bu kaslar gelistirecek. Çeneleri sonra yuvarlak olacak ve daha genç bir görünüm neden olacaktir.

Ben kalkip önce, çok erken sabah yatakta yatmak gibi, günlük yüz gençlestirme için benim egzersizleri her uygulama. Eger basarili olmak için kararini varsa “daha genç oluyor,” sen benim örnegini takip ve, basarili olmak için sürekli, kararli çaba, çünkü zihinsel tutum çok önemli bir faktördür. Daha sonra iyilesme kesinlikle neden olacaktir. Tüm operasyonlara, sonuçlari baglidir.