zoom dis beyazlatma açikladi

Sizin gülümseme insanlar hakkinda fark ilk seylerden biri oldugu için, onu bakmak önemlidir. Bu dis gelince büyük saniklar vardir hepsi – Ne yazik ki, günlük yasamin zevklerinden dislerimizi üzerindeki otoyol alabilir ve çay ve kahve her gün ve sarap zaman zaman cam gibi seyler maruz zaman içinde renksiz olabilir boyama.

Iyi bol miktarda tedavi dis beyazlatma var, ama bu seçim için bu kadar çok bilmek zor olabilir simdi oldugu bilinmektedir hangi bir eser iyi sorun ne tür için.

Bir teknik Yakinlastirma dis beyazlatma denir ve hizli ve etkili hem de, çünkü birçok insan geçmesi seçtiginiz bir tedavi oldugunu. Yakinlastirma dis beyazlatma kendi gülümseme gelistirmek için umut hasta ile popüler bir seçim yapmak, hemen ortaya çikan etkileri için yol yapar oldukça yeni bir tedavi yöntemidir.

Örnegin, tedavi beyazlatma Yakinlastirma dis size bir aynaya bakmak an görecegi önemli bir fark tek bir tedavi, gibi çok on gibi tonlari ile dis beyazlatmak. Dahasi, tedavi mesgul insanlar için ideal bir ögle yemegi alma prosedürü, sadece bir saat sürer.

Ne bu islem sirasinda olur dudaklar ve dis etleri sadece dis hekimi maruz böylece hazirlikli olmasidir. Dis hekiminiz sonra daha çekici boyama için çamasir suyu dis hidrojen peroksit kullandigi dis bir beyazlatma jeli, geçerli olacaktir. Jel uygulamasinin ardindan, Zoom isi lambasi alan sicak ve sonra da beyazlatma islemi baslar jel, aktif hale getirmek için kullanilir.

Tüm islem mesgul insanlar için mükemmel yapar, bir saat daha uzun sürer. Tedavisi de agrisiz ve son derece etkilidir – diger dis uzunlugu olarak tedavi beyazlatma ile karsilastirildiginda özellikle. Bir saat içinde, Yakinlastirma islemi denemek için zorlayici bir nedeni alti ila on tonlari ile dis beyazlatmak.

Dislerinizi sadece hafif fark kadar renksiz ya da olsun, kendi görünümünü tedavi beyazlatma Bir Zoom sonra çay, kahve, sarap ya da tütün lekeleri önemli ölçüde yoksun olacak – hangi bir saatlik çalisma için kötü degil.