sistemlerinin seçimi müsterilerine gülümseme yapmak

Sararma veya boyama, diyet, ilaçlar ve sigara dahil olmak üzere yol çesitli nedenleri vardir. Kahve, soda, çay ve kirmizi sarap büyük suçlular vardir. Ancak, bu ögeleri diyet kesip olsa bile, olgun maalesef donuk, lekeli disler yol açan dogal bir süreçtir.

Dis yüzeyi bu yüzden bile firçalama uyanik ile, gözenekli, dis zamanla leke olacaktir. neyse ki, bu dislere zarar verir artik teknoloji beyazlatma ile tersine çevrilebilir. Bir parlak, beyaz gülümseme güven sunuyor ve tüm fiziksel görünümünü iyilestirir

Görünüyor hakkinda konusmak saglar.

Siz de öyle ya, iyi olan bu dünyada madde görünüyor olsun. O zaman yakin kapatti kadar vardi kapilar açabilirsiniz. Ve parlak beyaz disler sahip güzel olmanin bir parçasidir. Sadece Kylie Minogue bu yana en iyi yüz yapisi hakkinda var ve sari disleri, sekil gibi bir Barbie ile kutsanmis oldugunu olursa olsun, yine de güzel kabul edilmez.

Parlak beyaz disler diger birçok güzellik bakimi daha fazla görünen bir kisi artirabilir ve genellikle kendi televizyon programlari o degisiklik ekipleri hedef ilk alani vardir. Uzakta büyük dis restorasyon sahip olmaktan, sadece dis beyazlatma önemli ölçüde daha genç görünmesini saglayabilirsiniz.

Eger tedavi beyazlatma bir dis almalisiniz birçok nedeni vardir. Dislerinizi sadece biraz sari veya pis bile, dis size en beyaz, temiz disler mümkün olabilir böylece beyazlatma almak sizin için buna deger iyi olacak. Saglikli, güzel bir gülümseme sizin benlik saygisi ve kendine güven çok önemlidir. Biz dis ve gülümseme kendini önemli oldugunda hepimiz daha iyi hissediyorum, bu yüzden tedavi beyazlatma bir dis buna deger iyi olacak. Tabii ki tek sorun simdi bulmaktan hangi dis seçim için pek çok var gibi, ile gitmeli tedavi beyazlatma.

Bir mega-watt gülümseme mükemmellestirmek için baska bir üst uç bir dis dostu, takip etmektir ‘beyaz dis diyeti.’ Bu beyaz çesitli beyaz, siyah kahve için kirmizi sarap takas ve dis-aydinlatma ürünleri ünlülerin korumak ve süper-zengin, piyasa Artik agzinizda asit nötralize etmek için süt bir yudum ile bir yemek bitirme patladi içerir ev kitleri gelen-cerrahi prosedürleri kadar son yillarda popülerlik.

Dislerinizi çok daha beyaz almiyorsaniz zaman hayal kirikligina alamadim. Bunun ise yaradigini bir garanti, bir yaralanma renkli var özellikle gri dis veya disler vardir, onlar iyi beyazlatma degildir. Ama sari disler ya da sigara, alkol, yiyecek veya kahve ile ve dis boyu ile birlikte boyanmis oldu disler için iyi sonuçlar bekleyebilirsiniz, dis rengi bir genç gülümseme temel belirleyicisi biridir.

Simdi insanlar bir süre daha devam edecek bu patlama beyazlatma Yakinlastirma dis gibi görünüyor bu yüzden kirisikliklari mücadele için uygun maliyetli bir çözüm olarak Botox dönüyor gibi, kendi belirgin yil geri çevirmek beyazlatma dis bakmak basliyor!

Britains bugün inci-beyaz disler dis görünüsleri ve güven için yapabilecegi fark çok bilinçli hale gelmistir. Ve böylece beyazlatma sistemleri çok sayida dis baslatilmasi için yolunu açti; o kadar ki, kendi bugün ayri bir endüstri haline gelmistir! Bir dis klinigi çok karmasik görünebilir çözümler sunar, ama bu dis hekimine sadece eger. Bazi girisimci üreticiler dis kendi ev gizlilik içinde kendi kendine kullanilan olabilir beyazlatma sistemleri ile geldi. Orada bugün sunulan sistemleri dis beyazlatma bir dizi kafa karistiran, tabii ki, ama biz “talep” en çok ve kolay kullanimli olanlar için seçenekleri daraltmak olacaktir.

Gülüsünle en degerli varliklari arasinda oldugunu farkinda olmak zorunda. Örnegin, lekeli ya da sari disler güvensiz gülümseme yansitabilir. Gülümseme Bu tür güven kiracak ve kisilik etkileyecektir. Bu nedenle, hiçbir zaman bakmak sekilde artirabilir dental islemler kullanarak ve bozmadan bu olumsuz etkilerinden uzak durmalisiniz