nihai ev spa parti ev sahipligi için evde ucunda spa

Bir ev spa parti ile bir kiz gece plani daha dinlenmek ve rahatlamak için daha iyi bir yolu! Bütçenizi ve hazirlik süresi bagli olarak, tedavi hizmetleri saglamak için profesyonel bir spa ya da mobil masaj terapisti ise seçebilir, ya da banyo ve vücut ürünleri ile birlikte kendi parti, plan ve do-it-yourself ev spa olabilir.

Profesyonel bir ise size sorunsuz bir çok kaydeder ve siz ve misafirleriniz nihai spa ve masaj deneyimi simartmak için izin verir. Bazi mobil hizmetler ikramlar ve hediyeler de dahil olmak üzere evde spa parti, için gerekli her seyi saglar, böylece yapmaniz gereken tek sey dinlenmek ve profesyoneller ayrintilari hakkinda endise saglar.

Bir spa profesyonel veya terapist ise düsünüyorsaniz, hesap ne misafirlerinizi sunmak istiyoruz tedavi türünü içine alir. Bir terapist misafirlerinizi tamamen giyinik kalabilir açik bir alanda, ayri bir oda veya sandalye masaj tablo masaj sunabilir. Ayrica el ve misafirler için ayak masaji saglayabilir.

Spa uzmanlari, diger taraftan, bu yüz bakimi, manikür, pedikür ve vücut ovma ve tamamladi gibi tedaviler konusunda uzmanim. Bazi cep terapistler masaj ve spa seansi hem de sunuyoruz. Sizi ise terapist ya da profesyonel için takdir göstermek için bir yolu masaj tedavisi veya güzellik bakimlari için bir hediye sertifikasi satin ve misafirler için bir kapi ödül olarak sunmaktir.

Kendi ev spa parti Planlama zaman ve çaba gerektirir ama ayni zamanda profesyonel bir ise gider kaydeder. Eger bir parti planlama gider is hoslaniyorsaniz, bu seçenek sizin için olabilir.

Evinizde spa gece planlarken, tüm bes duyu için dekor ve atmosfer itiraz emin olun:

tat

Hafif içecekler ya da hafif bir yemek spa deneyimi için esastir. Meyve ve daldirma ile sebze tabagi düzenleyin. Fondü, çikolata, peynir ve diger soslar ile, bir hit olacagindan emin olabilirsiniz. Parmak gidalar onlar karistirmak gibi misafirlerinizi uzak isirmak için izin verir. Oda boyunca çikolata ve tatlilar ile dekoratif kase yerlestirin. Göz hem de damak tadinizi hitap için içecekler için renk ve doku çesitli kullanin.

dokunmak

Rahatlatici ve tedavi edici dokunus ile evinizin spa gelistirin. El bakimi birbirlerine simartmak için misafirler için masaj yagi ve losyon saglayin. El masaj teknikleri üzerinde önceden biraz arastirma yapin böylece misafirler bazi temel noktalar verebilir. Ayrica böyle bir degisken hizli vibratör ya da el araci olarak masaj saglayabilir.

görüs

Parti için bir tema seçin ve tüm ev spa deneyimi için birlesik bir his olusturmak için hazirliklar tüm içine çalisir. Eger spa istasyonlari ve misafirler için genis bir alan var ki büyük bir oda veya birkaç baglantili odalar kullanin. Atmak yastik ve rahat mobilyalarla samimi oturma alanlari ayarlayin. Yumusak bir aydinlatma efekti için mum isigi.

ses

Yumusak fon müzigi ile evinize yatistirici sesi asilamak. Enstrümantal müzik ya da okyanus dalgalari veya hafif yagmur gibi doga sesleri misafirlerinizi rahatlatacaktir. Lütfen spa partinin temasi tamamlayici müzik seçimleri seçin.

koku

Aromaterapi mum hassas kokusu duyulari ezici olmadan dinlenmek için davet ediyor. Mumlar da onlarin sicak, davetkar bir parlaklik ile estetik olusturun.

Eger bazi seyleri hareketli tutmak için birkaç farkli spa istasyonlari kurmak isteyebilirsiniz. Bir yüz bar, manikür ve pedikür istasyonu, ve kendi banyo ve vücut ürünleri yapmak için misafirler için bir istasyon düzenleyin. Her istasyon için teknikleri göstermek veya lüks bir ev spa deneyimi misafirlerinizi rehberlik için her masada birkaç adim adim talimat kartlari birakabilirsiniz.