neden göz kozmetik odaklanmak

Vücudun hangi bölümünün en dikkat alir? Tabii ki gözleri,! Biz biriyle konusurken, dikkatimizi gözlere çok çizilir. Makyaj uygularken biz bu alanda daha fazla dikkat etmelisiniz. Göz kozmetik bir pasta üzerine krema ile karsilastirilabilir. Yüzün diger alanlarda eksik, ancak gözleri. Gözleri en dikkat alirsaniz, onlara hak ettikleri ilgiyi!

Bu çok nedenle maskara için, rimel, eyeliner ve göz fari, evrensel kozmetik en popülerdir. Bunlar herhangi bir makyaj uygulama için temel olarak kabul edilmektedir. Biraz çaba ile en çok dikkat çeken sonuçlar elde. Baska bir üründen daha maskara uygulayarak bir “wow” reaksiyon fazlasina ulasin. Ama bu asiriya gerektigi anlamina gelmez! Eger sizin daha uzun kirpikler ile baska bir gal fark bu yapmak kolaydir. Yakinda kendinizi uzun bir görünüm için rekabet bulabilirsiniz. Siz farkina varmadan, bunu abartili var. Sonra, bunun yerine insanlardan onaylama bakislari alma, size bakiyor alirsiniz.

Ne kadar maskara çok fazla?

Bu düsünün, bir yemek pisirme zaman, biber ile sadece söndürmek mi? Hayir, bu ince lezzetleri yenmek olacaktir. Bunun yerine, baharat dengeli bir spektrum tatlar bir gökkusagi ortaya çikarmak olacaktir. Bu uygulama teknikleri ile akilda tutulmalidir. Nerede maskara ile kapali birakin, ve nerede göz kalemi ile baslamak için biliyorum. Ve son dokunus için, göz fari uygulamasi. Bu, en iyi görünüm verecektir, size en çok dikkat çeken yapmak ve henüz zevkle çekici görünür.

Tam bir görünüm elde etmek nasil?

Daha dolgun bir görünüm elde etmek için maskara uygulamak için çesitli teknikler vardir. Her zaman üst kirpik uygulayarak baslar: Ama asagidaki yöntemi en iyi is gibi görünüyor. Disa çalisan göz ucuyla baslayarak, kirpik üstüne ilk firçalama. Daha sonra asagidan kat kirpik alt tarafina yukari oksayarak. Daha iyi yapisma için bir astar gibi bir ince kat ilk icraatlarindan uygulayarak, unutmayin. Bu Katlar arasinda kurumasi için bol zaman verilmesi daha iyi sonuçlar verecektir. Bu, kalin bir görünüm verecektir.

Düsürmek için uygulamanin yeni bir yol kirpikleri?

Alt kirpik maskara ya da rimel uygulamak için yeni bir yol var. Bu deneyin, üzerinde firça inme ucu sonra onlari tarak kirpikleri, onlari ayirmak ve herhangi bir asiri maskara çikarin. Bu yeterli kalin bir göz vermez düsünüyorsaniz, sadece daha fazla üzerinde yüklemeyin. Bunun yerine, bir göz kalemi uygulayarak deneyin. Sadece kirpikler üzerinde ince bir çizgi boya. Bu “wow” tepki iki katina çikacak! Eger Misir kraliçesi Nefertiti gibi görünmek istemiyorsaniz Ama, asiriya kaçmayin için dikkatli olun!

Nasil hatalar “silmek” için?

Bu uygularken yanlislikla göz kapagi bazi maskara var mi? Sorun degil, bir q-ucu veya pamuk parçasi ile daha sonra firçalamak uzak tamamen kuruyana kadar bekleyin ve. Çikarmadan erken bu bulasmaya ve zor is kalintisi olabilir. Unutmayin, sabir ve pratik anahtaridir. Bazi kadinlar, uygulama yil sonra, hatta uygulama için bir ayna gerek yok!

Göz fari nasil uygulanir?

Simdi eger bunu arzu göz fari uygulamak için zamani. Ilk kapatici bir “astar” uygulayarak bir daha uygulama saglayacaktir. Yaratici olarak gözlerini gerçekten pop yapacak bir renk bulabilirsiniz. Kontrast renkler bunun için en iyisidir. Ela gözlü altin kahverengi renkleri ile canlaniyor. Mavi gözlü kavun tonlar ve seftali ile daha çekici hale gelir. Ve hemen hemen her nötr tonlarda vurgu kahverengi gözlü.

Neden maskara tahris olmasina neden olur?

Tahris ortak bir sikayet oldugunu. Ama bu mutlaka rimel veya maskara giyiyor durdurmak gerekir anlamina gelmez. Ilk olarak, tahrise neden oldugunu belirlemek. Tahris en sik nedeni kirlenmis maskara geliyor. Kirpik kaplanir, her zaman, bir bakteri biraz maskara kap içine katilmaktadir. Kadinlar kadar bir yil için kendi maskara kullanma egiliminde oldugundan, bu bakterilerin formülü yagma baslar. Bu eski maskara disari atilmasina neden olan, ve yeni maskara aylik satin alinmalidir.

Neden organik bir maskara tercih edilmeli?

Tahris ikinci en yaygin nedeni sentetik maddeler kaynaklanmaktadir. Gözün normal islevini gözyaslari üretmektir. Gözyaslari gözü korumak ve yagli tutmak. Ama, ne olur maskara ile göz arasi karisimi nem? Kimyasallar göz içine leach. Bu tahris olmasina neden olur. Ne Bunu önlemek için ne yapilabilir? Tamamen dogal, organik ürün arayin. Bu ürünler daha az koruyucu maddeler içermektedir. Sonuç olarak, daha sik ürün degisimi gerekir. Muhtemelen üç haftada, ama bu saglikli bir alternatif olacaktir. Gözlerin duyarli olmayacak ve istediginiz siklikta gibi maskara giymek mümkün olacak.

Bu basit makyaj ipuçlari görünüsünüzü en büyük fark yaratacak. Onlar kesinlikle kendinizi daha iyi hissettirecek olan, sizin itiraz katacak. Gerçekten, göz kozmetik dikkatimizi için pek çok neden vardir.