makyaj taze görünümlü tutmak için, bir toz almak

Güzellik uzmani ve cevaplar soru ve teklifler ipuçlari ve size iyi bakmak yardimci olacak araçlar, dünyanin en iyi modelleri ile çalisti ünlü makyaj sanatçisi Sonia Kashuk,.

S: makyaj her zaman birkaç saat kaybolur sonra ama uyguladiginiz hemen sonra harika görünüyor. Nasil gün boyunca makyaj son yapabilirim?

C: Bu sorunun cevabi sizi sasirtabilir … Ürünün “uzun süre kalici” ya da degil diyor olsun, makyaj dogru uygulama teknikleri kullanarak alacakaranlik ’til safak taze aramaya devam edebilirsiniz. Ben yillar boyunca ögrendim en büyük hile: Gevsek toz Cildinizi en iyi dostudur!

• Kapatici-yavasça göz alti alani etrafinda parmaginizla veya kapatici firça ile nokta kapatici ve karisimi. Hafifçe saf, gevsek tozu ile tozunu küçük bir toz firçasi ile alan süpürme tarafindan kapsama Seal.

denemek için: ancak orada sonia kashuk saydam mat toz pudra.

• Krem Allik-daha az daha fazla oldugunu … özellikle krem ??ürünleri ile bir inanci. Kendi tutarlilik için, krem ??dogasi yüzünde tasimak için allik oldugunu. Bunu önlemek için bir yolu bunu nerede yanaklariniza ait-tutmak için allik uyguladiktan sonra yanaklari üzerinde dik gevsek toz toz uygulamaktir.

benim dünyam renk içinde sonia kashuk crme allik ikilisi ya da benim gün aydinlatmak: denemek.

• Eyeliner-Eyeliner dogasi geregi lekeleri, ama biraz kusurlu zaman seksi bakmak egilimindedir. Oldukça sert bakabilirsiniz siyah, kullanmak yerine, sik sik lacivert denemenizi öneririz.

Denemek için: Midnight Sonia Kashuk Göz Tanimlama. Ipucu: güçlü, düz çizgi için, hassas bir sivi astar kullanimi ve kalmak-koymak bitirmek.

• Ruj / Dudak-Orada tüyler önlemek için özel olarak yapilmis piyasada ürün ve bana benim Dudak Parlatıcı / Hayir Tüy Kalem yoksa ben her zaman kullandiginiz benim bir gizli hüner parmak üzerinde dab temel için ve dudak çizgisi üzerine düzgün. Bu agiz çevresinde herhangi bir çizgileri düzeltir ve bagli … ve sopa dudak rengi için düz bir yüzey saglar.

S: nasil makyaj renkleri benim boyama için en iyisi ne biliyor musunuz?

C: Gözlerinizi, degil, sizin için bir rehber olarak saç kullanacak renkleri belirlemek için: Iste sasirtici bir ipucu! Eger sarisin iseniz, kremler ve silik, havai mavi ile gitmek. Esmerler mochas ve çikolata kahverengi harika görünüyorsun. Eger kumral ya da kizil saçli iseniz, bakir ve seftali, ya da pembe ve lavanta gibi serin tonlarin tonlari seçin. Gri saç griler, yumusak mor ve mavi tonlari ile muhtesem görünüyor.

Eger renk konusunda emin degilseniz, nötr sopa. Hala çalismak için nötr tonlarda, ama bunlar aslinda benim en sevdigim ile tiyatro ve çesitli elde edebilirsiniz. Yoksa, gerçekten basit hale getirmek için, ustalikla koordine, tamamlayici renkler için özel saç renk tonu karsilik için tasarlanmis yeni Yüz Paletler, birini seçin.

Sonia Kashuk Güzellik Hedef magazalarinda sadece kullanilabilir.

Eger en iyi makyaj renkleri biliyor musunuz? Güzellik Uzmani Sonia Kashuk yardimci olabilir.