eski gümüs taki

Vintage gümüs takilar degerli veya olmayan degerli olarak siniflandirilabilir. Bu ile ilgili olarak, kostüm taki olarak bilinen degerli olmayan tarzi kesfetmek saglar. , Kostüm taki bazen eski oldugu söyleniyor olsa da, bu terim sadece en az yirmi yasinda, otuz yasinda gibi daha fazla olurdu kostüm taki ait olmalidir. Ayrica, eski antik denir ilave bir terim vardir. Bu antik terim sadece, en azindan, elli yasinda veya daha fazla olan parçalar için de geçerli olmalidir. De görüsecek diger yönü sahte mücevher yönleri oldugunu. Bu daha son günlerde çok sicak bir konu haline gelmistir ve bir koleksiyoncu bunun farkinda olmalidir.

Bu eski gümüs taki birçok yerde bulunabilir. Bir bilezik için bir bros için küpe bir kolye herhangi bir stil parçasi olabilir. Bu degerli ve yari degerli taslar olabilir ve taki bu tip en isaretlenir. Gümüs hemen hemen doksanüç yüzde saf gümüs ve göstermek için 925 ile isaretlenmis olacagini unutmayin. Birisi size gümüs oldugu söyleniyor seyler satmaya çalisir ve bu isareti yoksa, oran bu gümüs olmadigini vardir.

Bildigim kadariyla kostüm taki ilgili oldugu gibi, birçok koleksiyoncular daha son günlerde toplama sahneye firladilar. Bu kolektörler, bu alanda birçok farkli yönlerini toplamak ve birçok belirli türleri veya tasarimcilari konusunda uzmanim. Bu bir gümüs toplayici avlamak çok zor olmaz.

Iyi toplayicilari ve saticilari vardir Ancak, sadece çok fazla kötü toplayicilari ve saticilari olarak vardir. Eger toplama için yeni iseniz, bu her zaman aklinda tek bir sey tutmak için en tavsiye edilmektedir. Bu her zaman arastirma yapmaktir. Bu aslinda bir tahsil parça almak veya bir vurus kapali veya sahte almak fark olabilir. Ayrica para tasarrufu veya israf meselesi olabilir. Biraz uzak bu tartisalim.

Koleksiyoncular topladiklari için yola orijinal parçalari elde gurur duyuyoruz. Birçok gölgeli karakter devreye girer yerdir. Onlar parçasidir ve özgün, ve bunun için düsebilir söylemek çalisir. Eger arastirma yaptim ve gerçek bir parçasi ve sahte parça arasindaki farklari biliyorum, ancak bu uzun vadede çok gönül yarasi kurtaracak.

Nereye arastirma musunuz? Bir kisi bu koleksiyoncular için çok tür arastirma birçok yer vardir. Bir piyasada su anda birçok kitap olurdu. Bu kitaplarin bazilari kostüm taki birçok farkli türde uzmanlasmak ve resimler yani sira, nasil sahte nokta içerecektir. Kontrol etmek için baska büyük bir yer internet oldugunu. Birçok koleksiyoncular kendi web siteleri var ve bilgi bir kus sürüsü ev sahipligi yapacak. Hatta bazilari uyari kisi su anda orada olan birçok sahte dolandiriciligi.