En iyi dudak parlaticisi seçmek için ipuçlari

Parlak birçok türü vardir; dolgunlastirici dudak parlaticisi, glitter, renk ya da renk ve hatta tatlar var. Bu makalede, birden fazla seçenek olabilir bile, sizin için dogru olan parlak seçmenize yardimci olacaktir. Örnegin, sehir üzerinde bir gece iste ne giymek farkli dudak parlaticisi gerektirebilir. Belki bir gün için parlak türü ve tarih gece için ayri bir parlaklik istiyorum.

Çalisan kadinlar erkeklerden daha dengelemek için daha çok sey var. Sabahlari darbe, koymak için saç orada yapmak oldugunu kuru ve stil, kiyafet seçimi, genellikle evrak çantasi ambalaj, çanta ambalaj, ve zaman, çocuklari okula hazirlamak. Ben kolay olan erkek demiyorum, onlar baglari seçin ve tiras ve bazen hatta çocuklar ile yardimci olmak için var, ama makyaj uygulamak ve bir çanta ambalaj hassas islemlerdir ve düsünce çok gerektirir.

Mükemmel bir nötr dudak rengi için alisveris akilda tutulmasi gereken iyi bir ipucu en iyi görünen bir sekilde göz fari gözlere dikkat çekiyor dudaklarinizi dikkat çekmek olacaktir. Ince boyama cesur renkler daha gurur birçok kez oldugunu unutmayin.

Cildinizin soluk ise keskin renkler kaçinin, ya da kontrast çok büyük olacaktir. Tatli ve pastel hassas bir renk, tercih ve göz makyaj ve yanaklarda vurgulamak. Inci ya da parlak dokular size yeni bir görünüm verecektir. Eger kahverengi veya koyu bir cilde sahipseniz, sizin gibi koyu kirmizi, Bordo, kiraz, ya da çiplak gibi güçlü renkler seçebilirsiniz bej ya da altin, egzotik bir görünüm için gidiyoruz

Bir dolgunlastirici dudak parlaticisi için alisveris yaparken, bu gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir. Yaygin bir hata alicilar yapmak, bir parlaklik çok fazla bekliyor. Farkli dudak görünümü farkli islevler için çalismak, ve çok az her sey var. Bir dolgunlastirici dudak parlaticisi muhtemelen biraz parlaklik katacak ve farkli renklerde gelebilir, ama ayni zamanda muhtemelen en az dolgunlastirici etkisi olmaz, uzun süre sürmez.

Dudak Dolgunlastirici genellikle mentol ya da kafur gibi maddeler ile dudak cildi tahris, hassas cilt tarafindan çalisma olsa da. Bu dudaklar ayni zamanda bir istemem o bölgede ince çizgilerin görünümünü azaltmak hangi, biraz siser yapar. Dudak dolgun en etkisi seçtiginiz marka bagli olarak birkaç saat sürecek. Yumusak bir firça ile alt dudaklari dolgun dikkatlice uygulayin. Tombul görünümü elde etmek için bir süre bekleyin

Dudak parlaticisi ve maskara bir sertlesmesine egilim veya clumpy olmak için sürekli kullanim ve bazen soguk var. Bu devletler de, kullandiklari zor ve en iyi sonuçlar vermez. Peki, o yapmaliyim onun tüm dudak parlaticisi ve o göz ardi edilmis oldugunu maskara toplamak ve marka gibi yeni-again.Well ilk ve en belirgin çözüm dudaklar nem ve elastikiyetini korumak yardimci olan bir dudak bakim ürünü kullanmak için bunlari açmak için. Bu aldatici basit geliyor. Herhangi bir iddiada isi yapmak için o orada dudak ürünleri sikintisi, ancak sorumlulugun aliciya ait olmasi (alici dikkat) var! Eger dudak kremi veya dudak bakim ürünü ya da nasil gerçek insaat içinde ne bilmiyorsaniz, size daha çok çözme daha sorun ekleyerek olabilir!