dis ipi firçalama yaninda neden gereksinim duyuldugunu

Kisinin dis firçalama herkes yapmak için iyi bir sey olabilir. Aksi takdirde kisinin disleri temiz ve taze hissetmek alabilirsiniz. Ancak, dis firçalama, kisinin dis disinda her sey almak mümkün olacak degildir. Dis ipi kolaylikla diger malzemeler çikiyorum yardimci olmak için kullanilabilir.

Dis ipi ipi küçük bir iplikçik bir dis arasina yerlestirilir bir uygulama olarak kullanilir. Bu akilda iki amaç ile kullanilir. Ilk kisinin disleri arasinda bosluk temizlendi almak olacaktir. Ikinci düzgün temizlenmesi kisinin dis etleri yakin dislerin kök alanlar için daha kolay yapmak için olacaktir.

Dis ipi hakkinda ana dikkate bu daha kolay firçalama temizlenmis kolu olamaz alanlarda almak için yapmak için nasil çalisacagini geliyor. Hatta en iyi dis firçasi kisinin disler üzerinde derin noktalar bazi içine almak mümkün olmayacaktir. Bu yüzeyler ve görünür diseti temizlemek için de kullanilabilir. Ancak, can dis ipi gibi dis derinliklerine elde edebilmek için var olacak degildir.
Ayrica kisinin disler üzerinde bakteri o kadar bilmek yardimci olur çiplak gözle görünmez olabilir. Bu bakteri kisinin disleri arasindaki boslugun içinde saklaniyor olabilir nasil geliyor. Bu nedenle bakterilerin dislerin iç içi bos olmak ve zaman içinde bosluklar gelistirmek için neden sonunda nasil farkinda olmak bir seydir.

Firçalama bir kisi bir dis deneyim olabilir agrilari bazi çalismak mümkün olmayabilir. Bu disler arasinda bazi yiginaklarin fiziksel özellikleri zarar sonunda nasil geliyor. Bu dislerin basinci iyi bir miktar hissetmeye neden olur seydir. Firçalama dis ipi bu agiz sagligi uygulama ile birlikte kullanilmalidir böylece bu alanlarda içine almak mümkün olmayacaktir.

Bir insanin yapabilecegi en iyi sey önce ve sonra ipi kisinin dis firçalamaktir. Dis ipi ele sonra o kisinin agzina biraz su atmak için yardimci ve sonra disari tükürmek. Bu, kisinin dis avlanir bakteri her tamamen kaldirilacak emin bir araci olarak yapilir. Bu kisinin dis saglikli yapmak için yardimci oluyor.

Iyi agiz sagligi söz konusu oldugunda dis ipi dikkate emin olun. Bu firçalama yaninda yapilmasi gereken bir seydir. Bu nedenle kisinin dis tüm parçalari için de farkli zararli seyler her türlü korunmak daha kolay olacaktir.