dis beyazlatma kozmetik dis hekimligi merak

Eger dislerinizi dogal bir parlaklik kaybetti ve kozmetik güncellestirme gerektiren oldugunu hissediyor musunuz? Eger ünlüler ve diger insanlarda görülen beyazlatma almak ister misiniz? O zaman dis beyazlatma için gitmek zamani! Ileri teknoloji ve dis hekimliginde teknik beyazlatma bilim dis ile zamanla gelistirdi. Yani, usul saymak ve sürecin uzun bir etkisi bekleyebilirsiniz. Eger kozmetik tedavi aldiktan sonra bunu dikkat çekmek eger uzun süreli dis beyazlatma tutabilirsiniz.

Asagidaki sonuçlar gerçekten etkili getirebilir beyazlatma islemleri iki dis vardir.

ZOOM-2! Koltuk yan Beyazlatma Sistemi: Bu bunu yapmak için az bir saat zaman alir beyazlatma islemi modern ve çok etkili bir dis oldugunu. Bunun da ötesinde, bu ölçüde dislerin rengini degistirmek için yöntem, güvenli, etkili ve çok hizli. Bu ZOOM-2 yöntemi tüm ve beyazlatma islemi güvenli ve harika disler için ariyoruz olanlar için idealdir. Bu acil ve etkili sonuçlar olabilir. Hidrojen peroksit etkili bir sekilde disleri beyazlatmak için ve ayni zamanda ayni zamanda dis agiz hijyeni artacak dis hekimleri tarafindan bu süreçte kullanilir.

Renksiz disler, lekeli disler, ve genellikle antibiyotikler neden oldugu diger isaretler – Koltuk yan beyazlatma sistemi en disler üzerinde etkilidir. Beyazlatma sistemi bile diger islemle çikarilmasi zordur inatçi lekeleri kaldirabilirsiniz. Beyazlik derecesi kisiden kisiye ve dis leke türüne bagli olarak degisir.

Bleaching: Beyazlatma dis beyazlatma baska bir yaygin ve popüler bir islemdir! Bu dis kozmetik uzun süre uygulamada olan ve etkin bir sekilde tüm yol dis aydinlatir. Prosedür içme nedeniyle lekeli, renksiz ve karanlik disler için iyidir. Agzinizda tüm dis beyazlatma disler için beyazlatma tedavisi alabilirsiniz. Bir dis bile kök kanal ameliyati olan bir agartma bu islemle beyazlatilmis olabilir. Bu dis kliniklerinde veya evde dis hekimleri tarafindan yapilir. Herhangi bir zarar dislerinizi korumak için beyazlatma için bir uzman dis hekimine giderseniz daha iyi olur. Bleaching gülümseme gelistirmek ve ayni zamanda en dogal sekilde dislerinizi aydinlatmak.

Eger dis kozmetik görünümünü artirmak istiyorsaniz Böylece, teknikleri dis beyazlatma yukarida belirtilen prosedür herhangi biri için gidebilirsiniz. Tüm iyi!