dis beyazlatma hile – ucuz ev süper de dislerinizi daha beyaz yapmak

Dis sikismis bir sey etrafinda yürüyüs çogu insan için bir kabus. Bu saçma görünüyordu bilmeden vardi tüm konusmalari ve gülümsedi ya da güldü her zaman düsünmek utanç verici. Bir utanç kadar var gibi lekeli disler hissediyorum olmayabilir sahip olsa da, hala baskalarinin görüntülemek yolda belirgin bir etkiye sahip olabilir.

Eger dislerinizi beyazlatilmis olabilir iki temel yolu vardir. Ilk, ve en tavsiye bir, satin almak ve evde dis-beyazlatma kiti. Bu kitler çok makul fiyatli ve dis lekeleri giderilmesinde etkilidir. En kapsamli evde dis beyazlatma kitleri dis hafifletmek için tepsileri kullanacagiz. Tekneler daha istikrarli, kapsamli, ve daha esit etrafinda slayt veya kolayca düsebilir seritler, daha beyazlatma saglar. Bunu bakim seanslari yapmaya gelince onlari çok erisilebilir hale süpermarket ya da eczane koridorlarda,, online kitleri bulabilirsiniz.

Eger dis beyazlatma hakkinda gidebilirsiniz Ikinci yol, dis hekimi ziyaret edecek. Iyi haber neredeyse her dis hekimi dis beyazlatma gibi temel kozmetik gelistirmeleri sunuyor olmasidir. Kozmetik islemler konusunda uzman olanlar bile bir saat içinde servis yapabilirsiniz. Bir dis hekimi ziyaret için olumsuz, ancak maliyetidir. Ilk oturumu siz de bakim seans gerekir dikkate almak zaman ortalama tüketici için pratik ve daha olanaksiz oldugunu yüzlerce dolar, mal olabilir.

Sizin için en uygun Hangi yol, akilda tutulmasi gereken en önemli sey iyi bir ilk izlenim yapmak önemli oldugudur. Dis beyazlatma kisisel hijyen ve profesyonel olmak umurumda baskalarina söyler.