cilt gençlestirme tedavisi – ameliyatsiz cildinizin saati geri çevirmek

Eger ameliyat olmadan cildinizin saati geri çevirmek ister misiniz? Ben olur bahis, o, yumusak, esnek ve kusursuz genç bir cilt bu yil geri gitmek için her kadinin hayalidir. Ancak, bana insanlarin Cilt gençlestirme tedavi adina gitmek isteyen ne kadar görmek bazen sasirtiyor. Aslinda bu tür lazer ve plastik cerrahi olarak bu tedavilerden bazilarinin cildiniz için güvenli degildir olmasidir. Bu arada aslinda yaslanma belirtilerini tersine dogal maddeler içeren cilt bakim ürünleri kullanarak ameliyatsiz cildinizin saat geri açabilirsiniz.

Bu maddelerin bazilari sunlardir:

* Cynergy TK – Bu kollajen ve derinin saati geri dönüs gibi elastin üretimini, tesvik bir madde, ayni zamanda kirisikliklarin görünümünü azaltir. Cynergy TK içeren cilt kremi kullanarak cilt üzerinde “sivi deri” koyarak gibidir, dolayisiyla cilt gençlestirme tedavisi için yeri doldurulamaz bir maddedir.

* Üzüm çekirdegi yagi – Büyük nemlendirici ve antioksidan, bu göz çevresindeki cildi onarmaya yardimci olur.

* Phytessence Wakame – Vücuttaki hyaluronik asit düzeyini tesvik güçlü bir anti-oksidan, UV isinlari ve diger kirleticilerin neden oldugu hasarlara karsi cildi koruyan bir aktif madde vardir. Bu kuru cilt iyilesir ve cildin yumusak ve genç görünmesini saglar.

* Shea Butter – Shea agacinin tohum geliyor ve cilt üzerinde güçlü nemlendirici etkileri oldugu bilinen bir dogal madde.

* Jojoba yagi – Bu hidrat cildinize ihtiyaç vardir ve tüm cilt tiplerinde çalisiyor. Bu simdiye kadar cilt bakimi en iyi nemlendirici yagdir. Bu çatlaklari, kirisikliklar, eski yara izleri ve yaslilik lekeleri azalan çok etkilidir.

* Avokado yagi – Bu yaslilik lekeleri azaltma ve cilt gençlestirme ile taninir.

* Nano-lipobelle H EQ10 – serbest radikallerin zarar veren cilt engeller çok güçlü bir anti-oksidan. Ayni zamanda cilt gençlestirme tedavisi için önemli bir madde yaparak hücre faaliyetleri tesvik etmektedir.

* Aktif Manuka Bal – Bu cilt için tam saglik yararlari sunan bir madde oldugunu, bu antiviral, antiseptik, antibakteriyel, antioksidan, anti-inflamatuar ve antimikrobiyal özellikleri vardir. Çok iyi bir nemlendiricidir.

Cilt gençlestirme tedavisi karmasik ya da hayati tehdit edici gerekmez. Eger genç kizdirma tutmak istiyorsaniz, etkili ve kimyasal ücretsiz cilt bakim ürünleri seçin. Sizi simartmak ve korumak cildinizi ve onu yok etmek degil cilt bakim ürünleri kullaniyorsaniz unutmayin.