non-invaziv cilt gençlestirme için lightwave tedaviye iyi 5 avantajlari

Son yillarda, cilt gençlestirme için cerrahi olmayan islemler dogru egilim 40’a kadar oraninda artmistir! Ancak, sizin için en iyi oldugunu desifre zor olabilir çok cerrahi olmayan tedaviler bu gün vardir. LIGHTWAVE Terapi cevap olabilir. Mavi Isik Terapi, Kirmizi Isik Terapi ve Kizilötesi Isik Terapi yenilikçi bir kombinasyonu sayesinde, LIGHTWAVE rakiplerine göre bes önemli avantajlar sunuyor.
1) Bu bir teknolojik atilim var.

Arastirma, klinik uygulamalar ve deneme yanilma yil sonra, LIGHTWAVE Tedavi state-of-the-art Süper Isikli LED Hibrid Diyot kullanarak önemli bir teknolojik atilim temsil eder. Aslinda, en sofistike LEDT (isik yayan diyot tedavisi) sektöründe uygulama bugün.

Benzersiz özel olarak tüm vücut estetik uygulama için tasarlanmis ilk isik tedavisi sistemi olmasidir yani ne LIGTHWAVE teknolojisi yapar. Ayrica, ayni anda üç hedef alanlara kadar davranabilirsiniz.
2) Birden fazla sorunlari tedavi eder.

Fotosentez bitkiler ile çalisir bu kadar ayni sekilde, LIGHTWAVE Tedavi hücresel düzeyde vücudun rejeneratif metabolizmasini uyarmak için isik enerjisi kullanir. Kolajen ve elastin hizlanmasina hücrelerin beslenme, itibaren, LIGHTWAVE bir daha yolu iyi vücut yapar.

Bu eller serbest teknolojisi cilt bakimi ve diger ilgili konularda genis bir yelpazede tedavi etmek için birçok önceden programlanmis ayarlari vardir. Her program da dahil olmak üzere, iyilestirme belirli bir alana odaklanir:

* Yüz gençlestirme
* Kirisikliklari
* Selülit
* Izleri
* Çatlaklari
* Sarkik cilt
* Lekeleri
* Ve daha fazlasi

LIGHTWAVE Sistem ayni zamanda bireysel müsteri endiseleri için programlar özellestirme yetenegi vardir. Eger dikkat edilmesi gereken belirli bir cilt bakimi durum var, ya da sadece yaslanma ve sert çevresel faktörler cildinizi korumak istiyorum Yani, ister LIGHTWAVE Terapi yardimci olabilir.
3) Bu sorun degil, belirti davranir.

“Onlar sadece belirtileri tedavi etmez çünkü LIGHTWAVE LED Sistemleri benzersizdir,” Dr Paul Cenac, AGAPE Medi-Spa ve Lazer Merkezleri bir Estetik Lazer Danismani diyor. “Aslinda, genel saglik ve cilt canlilik katki birden fazla hücre hatlari genis ablatif olmayan hücresel uyarilmasina bagli deri bilesimi, kalite ve görünümünü degistirmek.”
4) olumsuz sonuçlari vardir.

Diger estetik cilt gençlestirme tedavileri farkli olarak, LightWave Tedavi sifir olumsuz sonuçlari ile birlikte gelir:

* Aci yok
* Hiçbir yan etkisi
* Hiçbir termal hasar
* Hiçbir rahatsizlik
* Hiçbir renk degisikligi
* Hiçbir asagi zaman
* Hiçbir cerrahi
* Hiçbir skar

Ayrica, en LIGHTWAVE Tedavi müsteri bir rahatlatici, yatistirici olarak bu agrisiz bir deneyimimizi sunuyoruz.
5) bu uygun fiyatli.

En iyi etkinligi için, LIGHTWAVE Tedavi genellikle 4 için iki ve üç haftada önerilir – 6 haftalik bir süre için. Daha sonra istenen sonuçlari korumak için, tedavi genellikle daha sonra ayda bir kez tavsiye edilir. Neyse ki, her tedavi maliyeti diger estetik cilt bu sikligi ragmen options.So oldugundan daha önemli ölçüde düsüktür, LIGHTWAVE Tedavi agrisiz, ekonomik biridir.

Mavi Isik Terapi hakkinda ayrintili bilgi, Kirmizi Isik Terapi ve Kizilötesi Isik size en yakin saglayici vermemiz için bize Terapi-temas da dahil olmak üzere – LIGHTWAVE Tedavi avantajlari hakkinda daha fazla bilgi için.