karin germe ve liposuction inatçi karin siskinligi kurtulmak için

Birçok kadin yag ve olasi gevsek cilt büyük bir kitle haline gelmistir onlarin göbek kurtulmak için umuduyla mekik ve birkaç egzersiz rutinleri yüzlerce deneyin. Bir düsünüyor tüm bunlari depresyon setleri yapmis olan yaklasik çikinti kurtulmak için güçlü olmak asla. Bu agirlik dalgalanmalar yasiyor ve bir veya birkaç çocuk sahibi olduktan sonra bir kadinin vücut saglam veya orijinal sekline kalmaz dogrudur. Bir kadin vücudu dogumdan sonra normale geri çekin için aslinda çok nadirdir. Egzersiz ve diyet çesitli alanlarda bazi istenmeyen yag kurtulmak mümkün olabilir ama dizi seyler bir kadinin vücut için yapmak zarar dogal bir tazminat vardir. Egzersiz ile basari elde ama yine çikinti kurtulmak olamaz Kadin karin germe ve liposuction için büyük aday.

Da abdominoplasti olarak bilinen karin germe ameliyati da karin kaslari sikarken karindan fazla deri ve yag çikarmak için cerrahidir. Karin germe Los Angeles cerrahlar ilk hazirlik ton ile baslar söylüyorlar. Bir hasta farkli cerrahlar çesitli görüsler aramak ve kisinin kendini en iyi karar ve daha sonra dikkatli ve anlayisla devam etmelidir. Prosedür kalça kalça için çalisacak pubis çizgisinde büyük bir kesi ile baslayacak. Ikinci kesi çevreleyen karin dokusundan ayirmak için göbek etrafinda yapilir. Ardindan, cerrah karin duvarindan kaburga için cilt ayiran ve karin dikey kas ortaya çikarmak için büyük bir flep kaldirir. Karin germe sonra karin kaslarinin sikilastirilmasi tarafindan gerçeklestirilir. Kaslar daha yakin çekti ve yeni pozisyona dikilir. Göbek bir dogal görünümlü mide için yeniden konumlandirilmis olmasi gerekir. Önde gelen plastik cerrah Beverly Hills cerrahlar genellikle iki gelen cerrahi ölçüde bagli olarak bes saat arasinda sürer söylüyorlar.

Karin germe ameliyati genellikle diger Beverly Hills Kozmetik cerrahi ile birlestirmek oldugunu drenaj borulari gerektirebilir uzun bir iyilesme dönemi gerektirir ragmen. Karin germe genellikle mümkün olan en iyi sonuçlar için liposuction ile birlestirilir. Bölgede asiri yag çikarma düz bir karin saglamak ve vücuda güzel bir sekil vermek için önemlidir. Lider liposuction Beverly Hills cerrahlar liposuction karin germe ameliyati sirasinda karin bölgesinde daha fazla kontur saglamak için kullanilir söylüyorlar, ancak birçok hastada da her seyi orantili olarak görünmesi için baska bir yere seçti. Bu liposuction de bu islem sirasinda uyluk oldugu için erkek ve kadinlar için yaygindir.