karanlik göz çevrelerinde kurtulmak için bazi olasi yollari

Tabii ki göz çevrelerinde altinda koyu kurtulmak mümkün – çok imkansiz görünüyor, ama, ister inanin ister inanmayin, bunu kurtulabilirsiniz olmayabilir.

Seylerin bir dizi koyu halkalari olmasi bizim altinda gözleri kadar yol açabilir, bir ise bagli stres olur, sonra uyku ya da sadece yas eksikligi – Eger yaslandikça çünkü.

Ama nedeni ne olursa olsun hayir, her zaman sadece bir son vermek için yollar arar.

Dünyanin geri kalani yapiyor bir yolu oldugunu – ve belki de bazilari için bir favori hobi oldugunu, uyku olurdu ya da yeterli uyku almak.

, Hepimizin bildigi gibi, uyku çünkü, bizim için önemlidir. Bu bize ertesi gün devam yardimci olur vücudumuzun daha güçlü ve söz degil yapar.

Çok uyku göz çevrelerinde altinda bize karanlik kurtulmak yardimci olabilir, etkileri bir parmak bir çirpida olmayabilir, ancak daha az olsun daha fazla uyku ile göz çevrelerinde altinda karanlik görünür.

Kenara uyku gelen, gizlemek veya kapaticilar kullanimina yardimci olacaktir. Sadece basit kapaticilar kullanarak göz çevrelerinde altinda koyu gizlemek – tabii ki çok dogal görünür ve size yolda olurdu. Ragmen bu size kullandiginiz temel ile cilt tonu maç var, çünkü biraz zor olabilir.

Salatalik cildinizi yatistirici sasirtici etkisi vardir ve göz çevrelerinde altinda koyu kurtulmak size yardimci bahsetmiyorum bile – salatalik dilimleri de, size salatalik iki adet dilim ve gözlerinizi üzerine koyun faydalidir.

Eger gözlerini salatalik dilimleri agirligi olmadan uyku tercih ederseniz, sadece basitçe altinda gözlerini pamuk ve dab onlari bir parça salatalik dilimleri suyunu sikmak olabilir. Her iki sekilde de, hala bir salatalik kullanir.

Bu göz çevrelerinde altinda koyu kurtulmak için sadece basit yolu vardir – bazi için bile zor muhtemelen imkansiz ve görünebilir, ama insanlar bu ve hatta bunun ise yaradigini kanitlamistir söz degil kullandi.

Sizin için uygun simdi birini deneyin ve göz çevrelerinde altinda koyu kurtulmak.