düzensiz tan önlemek için nasil kendini bronzlasma ipuçlari

Bu kis ve henüz ünlüler onlari saglikli görünüyor, ama daha güzel hale getirir ve onlarin gerçek yasi daha çok genç, sadece bir parlayan tan spor fotograflandi. Tabii ki, Hollywood’un insanlarin kalici bronzluk bakmak neyin tek yer degil. Gittiginiz her yerde, hayatin her kesiminden gençler, yuppies ve kadin ve erkek günes dogal bir tan parlaklik öptü spor görülebilir. Bu nasil mümkün olabilir? Kapali bronzlasma sektöründe son zamanlarda ortaya çikmasi gördü günessiz bronzlasma sektör sadece ucuz degil, ama ayni zamanda evde yapabilirsiniz.

Günessiz bronzlasma ürünleri uygulama ile bronzlasma kendini kesinlikle size dogal bir bronzluk elde o canli aura verebilir. Sadece günessiz bronzlasma ev kitleri kullanilarak bakmak ve saglikli, daha genç ve daha güzel hissediyorum. Ancak, günessiz bronzlasma ürünleri kullanarak riskleri de vardir, ve ne istemediginiz en önemli seylerden biri düzensiz tan oluyor. Bu ne demek istiyorum? Düzensiz tan bronzlastirici losyonlar, kremler veya spreyler bir yanlis uygulama sonra ortaya çikar. Cildiniz bazi bölgelerinde koyu bakacagiz ya da tabaklanmis alanlarin lekeler olacaktir. Diger bir deyisle, cildinizin sadece sagliksiz aramaz olarak ulasmak için çalisiyoruz seyin tersini alacak, ama ayni zamanda aptal ve komik bakacagiz.

Simdi, bu evde bronzlasma, öz güvenli ve etkili degildir demek degildir. Olay gelen bronzlasma düzensiz önlemek için yolu vardir. Eger günessiz bronzlasma ürünleri kullanmayi planliyorsaniz, burada bazi basit ve çok yararli ipuçlari:

1. Dikkatle günessiz bronzlasma ürünleri ile gelen yönergeleri okuyun. Kendini bronzlasma ürünleri söz konusu oldugunda seçim için çesitlerinin bir yeri vardir. , Losyonlar, kremler ve spreyler vardir. Her ürün farklidir ve farkli uygulanir. Yani düzensiz bronzlasma önlemek için günessiz bronzlasma çözümü uygulamadan önce talimatlari dikkatle okuyunuz. Sorulariniz varsa, kendi web sitelerine bakin ya da hatlari aramak için tereddüt etmeyin. Bu daha üzgün güvenli olmasi daha iyidir.

2. Pul pul ve nemlendirir. Size istediginiz zaman sadece uygulamak gerekir neyin günessiz bronzlasma ürünleri, topikal uygulanan ragmen, düzenli losyon ve kremler gibi degildir. Eger daha bronzluk istiyorsaniz, bunun için cildinizi hazirlamak gerekir. Bu, ben sizin cilt pürüzsüz hale getirmek ve daha iyi günessiz bronzlasma losyon absorbe cildinizi nemlendirmek için için pul pul gerekir anlamina. Pul pul ve sadece seçtiginiz günessiz bronzlasma ürünleri uygulamadan önce nemlendirir ETMEYIN. Eger günessiz bronzlasma ürünleri kullanmadan önce en az üç gün boyunca her gün bunu yapmak gerekir. Bu sekilde, esit olarak pürüzsüz bir cilt üzerinde ürünü uygulayabilirsiniz ve cildinizin daha da bir sekilde kendi kendine bronzlasma losyon absorbe edecektir.

3. Sabirli olun. Uygulamadan sonra unutmayin, günessiz bronzlasma çözümleri seçtiginiz ürüne bagli olarak dakika belirli sayida, daha iyi emilimi için Vücudunuzda kalmak gerekir. Islak bir sey ile temas almak ve bir banyo alamaz. Sabirsiz olmayin. Cildinizin tam olarak bronzlasma losyon emmis emin olmak için ekstra bir bes dakika (kendi kendine bronzlasma losyon belirtilen numaraya ek olarak) bekleyin.