tiras islak yapmak için dogru yolu

Onlar bu aci yanik ve istenmeyen deri enfeksiyonlari karsilasmazsiniz böylece erkek elektrikli tras makineleri kullaniyor olsaniz bile, islak tiras birçok erkek tarafindan yapilir. Bu tras teknigi kuru tiras göre daha tavsiye edilir. Neden ve nasil islak tiras ve kuru tiras arasindaki it.The fark yapacagini bilmek bu hikayenin geri kalanini okuyun eski yumusak ve daha az agrili tiras yapmak, cilt ve saç yumusatmak için su kullanmasidir. Islak tiras ile Sadece olumsuz, geleneksel jilet daha hizli olduguna inanilmaktadir erkek elektrikli tiras makinesi, kullansaniz bile bu, kuru tras teknigi daha fazla zaman alir. Ancak, bu susuz tiras getirdigi deri döküntüleri ve enfeksiyon olasiligini göre bir sey degildir.
Düzgün bir tiras islak yapabilmek için, önceden su olmasi gerekir: jilet (sadece donuk degil emin olun)
krem (veya jel veya yag) tiras, firça tiras, havlu, kase, tiras sonrasi balsami, nemlendirici ve peeling.
Ilk adim tiras ritüel için hazirlik olarak cildin ölü tabakasini temizlemek için. Pul pul dökülme cildinizi pürüzsüz hale ölü cilt hücrelerini kaldirmak yardimci olacaktir. Peeling su ile durulayin koyarak sonra, sonra nemli bir bezle tras edilecek alan pat. Cilde sicak tanitan gözenekleri rahatlatir ve saç yumusatir çünkü sicak oldugundan emin olun. Bu tras için saç daha kolay hale getirecek.
Sonra, kase içine tiras kremi dökün ve firça kullanarak krem ??karistirin. Dairesel hareketlerle cildinize tiras kremi uygulayin. Jel veya yag goatees veya uzun yan yanik olanlar için en iyisidir; jel ve yag hem de açik oldugundan, size tiras nereye görmenizi saglar. Tras kremi cildinizi ve saç hem nemlendirir ve yaglamak için kullanilir. Bu ayni zamanda, bir tras makinesinin bir kullanim nedeniyle sürtünmeyi önler.
Daha sonra, çene dogru hareket yanaklarindan tiras baslar. Tiras zaman, saç büyür tahil ya da tam tersi yönüne zit bir yönde tiras. Jilet oluyor yönüne zit yönde cilt çekin. Sadece kisa ve saglam vurus kullanin. Her inme sonrasi jilet durulama en iyisidir.
Ondan saç kaldirmak için en zor parçasi oldugu için çene üzerinde saç son olmalidir. Ayrica, uzun saç daha yumusak alir krem ??maruz kalmaktadir. Sizin üst dudak ve burun arasindaki cilt tout yapmak için, dislerin üzerine üst dudak kivirin. Kisa vurus, asagi yönde alan tiras. Daha sonra alt dudak altindaki alani tiras.
Soguk su ile tras birakildi ya da kremali olan alani durulayin ve tras degildi alanlar vardir olmadigini kontrol edin. Kalan alanlar varsa, tiras kremi yeniden uygulamak ve alan tiras. Bir kez bitmis, gözenekleri kapali olacak sekilde tekrar durulayin ve pat yüzünüzü kurulayin. Bunu yaparken sadece cildi tahris çünkü havlu ile ovmak etmeyin. Son olarak, cilt sogutmak için nemlendirici koymak. Herhangi bir kizariklik, batma hissi, ya da jilet yaniklara neden olmamalidir.
Islak tiras Vücudunuzda istenmeyen tüyler en güvenli yoludur. Eger düzgün yapilmazsa Ancak, – geleneksel biçak veya erkek elektrikli tras makineleri ile olsun – Eger döküntüleri gibi istenmeyen sonuçlara sahip sona erebilir. Bu aci bir ücretsiz ve güvenli bir islak tiras deneyimi için bu genel adimlari takip etmek en iyisidir.