plastik cerrahi yükselisi ve yükselisi

Plastik cerrahi kalmak için burada. Olabilir Hiçbir gerçegi inkar kozmetik gelistirme çok bugünün yasam tarzinin bir parçasidir – eglence ve modelleme sanayi ünlüler arasinda degil sadece, ayni zamanda, giderek, sokakta modern erkek ve kadinlar arasinda.

Bir kez zengin ve ünlü, plastik cerrahi alani birkaç göze basardik bir seydi. Emin olabilir olanlar hepsi ‘gizli’ tutuldu.

Bugün boob is aksam yemegi partileri karsilastirildiginda, liposuction teknikleri ögle yemeginde üzerinde tartisilan ve bazi çevreler plastik cerrahi mezuniyet hediyesi olarak anne-babadan kizlarini verilir.

Ingiltere’de bir arastirmaya katilan iki genç kadin bir rapor bir ciddiye görünümlerini gelistirmek veya degistirmek için biçak altina gidiyor düsünün söylüyorlar. Estetik Plastik Cerrahlar (BAAPS) ve Ingiliz Kültür Dernegi tarafindan açiklanan rakamlara 2006 yilinda en popüler kozmetik islemler, liposuction, birinde% 90 artis göstermektedir. Cerrahlar Royal College dayanir Dernegi, meme cerrahisi ve burun isleri de talep artisi görüyoruz dedi.

Peki ne degisti? Ne Bati dünyasinda plastik cerrahi için yükselen taleplerine katkida bulunmaktadir?

Douglas McGeorge, BAAPS ve bir danisman plastik cerrah baskani göre, rakamlar “özellikle vücut sekillendirme ve anti-aging alanlarinda estetik cerrahi artan kabul,.” Yansitan O “için, en azindan kismen, egilim bagliyor devam medya cerrahi islemler elde edebilirsiniz ne bir fikir ile kamu saglar kapsama alani, “ve de daha da önemlisi, için” güvenligini artirmak ve maliyetleri azaltmak teknolojik gelismeler. ”

Yani ana katkida bulunan faktörler gibi görünüyor

• Daha az kisitlayici maliyetleri
• Daha fazla güvenlik
Halkin • degismis algilari

Talep artisi arz artmasina yol açmistir ve bu tabii ki önemli ölçüde çogu kozmetik prosedürlerin maliyetlerini azaltmak yardimci oldu.

Yöntemleri gelistirmek ve güvenligini artirmak için sürekli arastirma içine dökülür, ayni zamanda birçok prosedürler genel anestezi ve müsterileri için gerek kalmadan sunulabilir para bir ögle arasi boyunca görülür, ya da en azindan çogu ile gece muhafaza degil edilebilir degil sadece daha küçük ameliyatlar.

Daha fazla ünlülerin onlar yasadim islemler hakkinda açik olmak, plastik cerrahi görüntü artik garip ya da dogal olmayan olarak kabul edilir. Bu Michael Jackson gibi bazi iyi bilinen örnekler kamu oldukça istah kaçirici bir izlenim verirken, günümüzde, göz alici kabul edilebilir ve Tabiat size ne verdi gelistirmek için bile arzu olarak algilanmaktadir – ve sonuçlar gurur.

Cerrahlar ve psikologlar bu plastik cerrahi degil, bir derde deva ya da kalici bir düzeltme daha, bir donanim olarak görülmelidir isaret hizli olsa da, var hayir çok daha fazla kendine güvenen ile hissedeceksin gerçeginden uzaklasip Daha küçük bir burun çocuk dogum ve emzirme Vücudunuzda çok zarar verdi ise her zaman son derece büyük bir, ya da perkier meme farkinda oldum ve bir karin düz eger.

Bireyler için utanç ya da utanç olmadan edebiliyoruz ne degistirmek için daha özgür hissediyorum plastik cerrahi popülaritesinin artmasi, olumlu bir isik görülebilir.