kirisik cilt bakimi hakkinda gerçegi

Anti-kirisiklik cilt bakim kremleri, en son haber Fonksiyonel Keratin adi verilen bir madde oldugunu. Bunu en azindan henüz degil, kirisiklik giderici krem ??en önemli marka bir madde olarak listelenmis, ama yine de, bu büyük marka önlemek için her zaman en iyisidir bulamazsiniz.

Onlar reklam çok fazla para harcamak degil, yeterince yüksek kaliteli malzemeler üzerinde. Onlar kendi ceplerine daha fazla kar koymak, böylece, vazelin ve mineral yaglar gibi ucuz malzemeler kullanin.

Piyasada hemen her kirisiklik cilt bakimi çözüm yapay koruyucu ve katma kokulari içerir. Olsa da, bu alerjik reaksiyonlarin en muhtemel iki nedeni vardir. Bunlarin çogu, merkezi sinir sistemi ve vücudun organlari için zehirlidir.

Yapay koruyucu kullanimi konusunda çok tartisma var; özellikle arastirmacilar parabenlerin güvenligi soru. En az bir paraben koruyucu içermeyen bir kirisiklik giderici krem ??bulmak gerçekten zor. Birçok ürün, üç ya da daha fazla farkli parabenler içerir.

Krem bu tip bu yapay koruyucu hepsini içerir ve kozmetik sirketleri uygulama devam neden hiçbir fikrim yok gerek yoktur. Ama, en azindan pazarina giren birçok paraben içermeyen ürünler vardir. Ben daha yakinda takip edecek eminim. Ama, bana Fonksiyonel Keratin geri dönelim.

Keratin, insan vücudunun her yerinde bulunan bir proteindir. Bu saglikli deri hücrelerinin önemli bir bilesenidir. Kollajen ve hyaluronik asit ile birlikte, proteinin cildin kuvvet ve esneklik sorumludur.

Üreticiler keratin suda çözünür yapmak ve protein “aktif” ve hücreleri tarafindan kullanima hazir hale olmadan, cilt bakim kremleri dahil etmeyi bir yol bulmak için uzun yillar çalistik. Simdi, KERATEC Sirket koyun yününden keratin izole ve hala tam olarak yararli henüz, bu çözünür hale getirmek için patentli süreçleri kullanmak için bir yol buldu.

Peptid protein tamamen “islevsel” kalir, çünkü onlarin bilesik “Fonksiyonel” keratin çagirdi. Cilt hücreleri yeni lifleri ve daha güçlü kollajen olusturmak için kullanabilirsiniz. Bilesen içeren kirisik cilt bakim kremi kullanim sadece üç gün sonra kadar 160% ‘si olarak cilt hücre proliferasyonunu artirarak gösterilmistir.

Diger kremler göre size hemen bir degisiklik “görebilir” çünkü, oldukça benzersiz. Çözeltinin kompozisyonu “sivi deri” benzer. Aslinda sadece biraz, kirisiklik ve kirar isiginda “doldurur”.

Yani, yeni bilesik içeren bu cilt bakim ürünleri kullanimi yüzünüzü oldugundan daha pürüzsüz görünmesini saglayacaktir. Bu dogrudan bir fayda saglarken, kirisiklik giderici krem ??diger bilesenler uzun vadeli degisiklikler yapmak için çalisiyoruz.

Klinik çalismalarda, arastirmacilar 18 gün içinde% 42 cildin elastikiyetini de sürekli gelisme göstermistir. Sadece 24 saat içinde% 22 iyilesme var. Diger bir deyisle, daha fazla kullanmak, daha iyi bakacagiz.

Bu kirisiklik cilt bakimi nasil olmasi gerektigini var. Bu büyük sirketler ayni fikirde degilim bu çok kötü. Fonksiyonel Keratin içeren ve o pis parabenler önlemek ürünleri arayin.