kalmak ve genç bir görünüm için ilk on ipuçlari

Herkes kalmak ve genç bakmak istiyor. Bunun için, onlarin fiziksel görünümünü iyilestirmek için çaba bir sürü yapmak. Onlar markali güzellik ürünleri ve güzellik salonu için birçok ziyaretlerde çok para harcamak.

Ister inanin ister inanmayin, hala losyonlar, nemlendiriciler ve kimyasal peeling gibi fantezi tedaviler para büyük miktarda harcama olmadan büyük bir cilde sahip olabilir. Biraz sagduyu, biraz disiplin ve kendini sevme bir sürü ihtiyaç vardir. Burada daha genç görünmek için deneyebileceginiz birkaç güzellik ipuçlari:

1. diyet

– Meyve ve sebze bol yemek cildinizin saglikli bir görünüm yapiminda yardimci olacaktir. Yeterli C vitamini cildin daha genç ve daha parlak görünmesi için gereklidir. . Benzer sekilde, çok tahilli ekmek gibi gidalar, yulaf, müsli, mango, avokado, uskumru gibi balik, sardalye, somon, vb, deri ince tutmak yardimci olur. Ayni zamanda, süt ürünleri, süt ve peynir iyi bir anti-aging gidalardir.

– Her gün 8 bardak su içmek ayni zamanda cildi nemli tutmak yardimci olur. Eger su yeterli miktarda içki yoksa, cildinizin daha sonra sadece iyi sulu cilt daha genç görünüyor, wrinkles.Remember yol verir, kuru ve siki büyüyebilir.

2. Mümkün oldugunca günesten uzak dur

Cildinizin günlük olarak günese maruz olmasi iyi degil. Cildinizin (maliyet ödün vermeyen) için uygun olan piyasada en iyi günes arayin. Ayrica günese karsi korumak için tek basina günes güvenmek degil unutulmamalidir. Bu koruyucu giysi, eldiven, sapka, günes gözlügü, ile 3. am am 11 pik saatlerde günese maruz almamak giymeli.

3. Yumusak bir temizleyici ile her sabah ve gece cildinizi temizleyin.

Cildinizi hafif henüz ayrintili yikama verilmesi Eger genç ve saglikli görünen bir cilt elde etmenize yardimci olacaktir. Bu ölü tabakasini temizlemek için yardimci olmasidir, cilt ölü hücre katmani kaldirmak yani.

4. Kafein alimini azaltin.

Asiri kafein, dehidratasyon neden uyku bozabilir, stres hormonlari tetikleyebilir ve viens engorges çünkü, ayni zamanda kirik kilcal damarlarin neden olabilir olabilir. Çok fazla kafein de koyu halkalari katkida! Yani kahve sadece bir veya iki bardak bir gün için kafein tüketimini sinirlamak.

5. Exessive alkol kullanmayin.

Asiri alkol alimi saglikli bir cilt için çok önemli besin cildinizi mahrum ve cilt gibi yanaklar ve burun üzerinde dilate veya kirik kan damarlari için bir kirmizi tonu yol açabilir cilt kurutur.

6. Iyi bir nemlendirici kullanarak.

Iyi bir nemlendirici cilt tedavisi için en iyi yoldur. Bu nemlendirir ve cildi nemlendirir ve esnek tutmak. Bir nemlendirici uygulamak için en iyi zaman kisa bir banyo sonra.

7. Yeterince kaliteli uyku alin.

Iyi bir gece “için Yys uyku 7” i “her gün 8 saat genel saglik hem de cilt için çok faydalidir. Buna inanabiliyor olsun veya olmasin, saglikli bir uyku rejimi kabarik gözleri ve koyu lekeler mücadele yardimci olabilir. Bilinen bir hormon corsitol vücut yorgun oldugunda serbest ama yeterli uyku almaz. Bu hormon yikmak ve siskin gözler neden olabilir. gibi Yani iyi ve düzenli uyku rutin sadik.

8. egzersiz

Egzersiz cilt parlaklik yapar kan dolasimini çok yararlidir. Egzersiz ayni zamanda vücudun tüm parçalari uyarir ve cilt gençlestirmek yardimci olur. Ne sizin için en iyi egzersiz oldugunu ögrenmek için doktorunuza danisabilirsiniz. Günlük 20 “i” kardiyovasküler egzersizleri 30 dakika saglikli bir vücut ve cilt için yararlidir. Ayrica gerçekten ona sopa emin olmak için oldugu gibi bir egzersiz seçmelisiniz.

9. Don “YYT duman!

Sigara cildinizi kuru ve solgun yapar. Ayrica kadinlarda yüz kirisikliklari bir numarali nedenidir.

10. Kadar olabildigince stres kaçinin.

Stres ve gerginlik göz çevresi çizgilerin olusumunu hizlandirmak ve hatta egzama gibi anormal cilt hastaliklari üretebilir (cilt kuru ve kasintili alir nerede, hatta kirik deri ve kanama neden olabilir). Yani, stres düzeyleri bir sekme tutmaya çalisin.